Sıradaki içerik:

Sosyal Medya Devlerine 3 Aylık Reklam Yasağı Geliyor

e
sv

OnePlus Band Tanıtım Tarihi Açıklandı! İşte Özellikleri

2175 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung, Apple ve Huawei gibi markaların giyilebilir teknolojiye yoğunlaşması sonrasında, başka telefon yapımcıları de bu alandaki çalışmalarına sürat verdi. Amiral gemisi katili ünvanı ile sektörde kendine yer edinen OnePlus yeni akıllı bilekliğini tanıtmaya hazırlanıyor. OnePlus Band tanıtım tarihi duyuruldu ve birtakım özellikleri sızdırıldı.

OnePlus Band SpO2 ölçümü yapabilecek

Band, 11 Ocak günü Hindistan‘da tanıtılacak. Tanıtım faaliyeti önceki OnePlus Health programı Google Play Store’da yerini alırken, aygıtın 1.1 inç büyüklüğünde AMOLED ekranla geleceği belirtiliyor.

Geçtiğimiz zamanlarda aygıtın SpO2 ölçümüne sahip olup olmayacağı tartışılıyordu, şirket attığı tweet ile bilekliğin kandaki oksijen doygunluğunu ölçmek amacıyla SpO2 sensörüyle geleceğini doğruladı. Bunun yanı sıra kalp atış hızını ölçebilen aygıt ile uyku takibi olası olacak.

Amazon üzerinden satışa sunulacak OnePlus Band’in özellikleri, e-ticaret devinin internet sitesinde aşağı yukarı bir hafta önce listelenmişti. Uyku izleme, gerçek vakitli kalp atış sürati izleme, müzik denetimi gibi özelliklere sahip olan aygıta; yoga, yüzme ve kriket dahil toplam 13 egzersizin takibini yapabilmek amacıyla spor modları da eklemiş.

IP68 sertifikasına sahip olan bileklik, toza ve suya karşı ekstra sağlam olmasının yanısıra tek şarj ile 14 güne kadar kullanım olanağı sunacak. Fiyatının ise aşağı yukarı 35 dolar olması bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.