Kapat

OnePlus Artık McLaren Edition Telefonlarına Sahip Olmayacak!

Özel sürüm telefonlar özel bir şey değildir. Hatırlayabildiğimiz sürece endüstrinin bir parçası oldular. OnePlus, özellikle McLaren ile ortaklık kurduklarından ve OnePlus 6T McLaren sürümünü çıkardıkları günden bu yana en önemli şirketlerden biri haline geliyor. Daha hızlı şarj ve artırılmış RAM ile yükseltilmiş OnePlus 6T.

Şirket, 12GB RAM ve 5G bağlantısı ile birlikte gelen OnePlus 7T Pro McLaren sürümünü de piyasaya sürdü. Ancak, sadece iki akıllı telefondan sonra, bu ortaklık sona erdi.

OnePlus’tan McLaren Edition Telefonu Artık Kalmayacak

İlk başta, OnePlus ve McLaren’in yollarını ayırdıklarına dair söylentiler vardı, ancak resmi bir onay yoktu. Aslında, birçoğu OnePlus’ın OnePlus 8T Pro şeklinde başka bir McLaren baskısı yayınlayacağını tahmin ediyordu, ancak şimdi ortaklığın sona erdiği doğrulandı.

Onay, Android Authority’ye e-posta ile ulaşan ve artık telefon yapmayacaklarını doğrulayan bir McLaren sözcüsü şeklinde geliyor . E-postanın söylediği buydu,

Son zamanlarda planlanan sonucuna ulaşan OnePlus ile ortaklığımız, iki ikonik ve yenilikçi marka arasında oldukça başarılı bir işbirliği oldu. 2018’de bu ortaklığın başlamasından bu yana, OnePlus destekleyici, değerli bir ortak oldu ve onlara iyi dileklerimizi sunarak gelecekte görmeyi umuyoruz.

Bu, teknoloji dünyasında her zaman olduğu gibi bir sürpriz olmamalı. Asla bilemezsiniz, OnePlus gelecekte başka bir şirketle işbirliği yapabilir. Sonuçta, bir Star Wars sınırlı sürümü ve bir Marvel Avengers sürümü de gördük.

Her iki şirketin birlikte çalıştığını en son gördüğümüzde, OnePlus’ın kamerada elektrokromik cam bulunan konsept telefonu gösterdiği zamandı. Cam şirkete McLaren tarafından tedarik edildi ve bu camın amacı nötr yoğunluk filtresi olarak hareket etmekti. Şimdiye kadar yalnızca uygun özel kameralarda bulunan bir özellik.

Şirketin başka bir otomobil imalat şirketi ile işbirliği yapması gerektiğini mi yoksa farklı temalı sınırlı sürümleri yayınlamaya mı devam etmeleri gerektiğini düşünüyor musunuz? Bilmemize izin ver.

0 5 1 1 1 3