Sıradaki içerik:

Lenovo Legion 90W Hızlı Şarj İle Hıza Yeni Anlam Katacak!

e
sv

OnePlus 8 Serisi Kullanıcıları Google One Üyeliğine Sahip Olacak

229 okunma

Akıllı telefon aleminde yer alan kuvvetli firmalardan bir tanesi olan OnePlus, yarın düzenleyeceği etkinlikte OnePlus 8 serisini tanıtacak. Ortaya atılan yeni bir iddiaya göreyse OnePlus 8 serisinden bir cihazı satın alan kullanıcılar, bedava Google One üyeliğine sahip olacak.


Hong Kong odaklı akıllı telefon yapımcısı OnePlus, yarın düzenleyeceği bir etkinlikle beraber OnePlus 8 serisinin tanıtımını gerçekleştirecek. Koronavirüs sebebiyle online olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikte OnePlus serisinin yanısıra yeni aksesuarlar da tanıtılacak.

Şirketin yeni telefonları konusu ile alakalı kartlarını açık oynadığını söyleyebiliriz. Bilindiği üzere daha evvelce OnePlus CEO’su Pete Lau, OnePlus 8 Pro ile çekilmiş fotoğraflar paylaştı; hem de şirket, 17 Nisan’da satışı başlayacak olan OnePlus 8 serisi amacıyla rezervasyonları bile açtı.

OnePlus ve Google iş birliği

OnePlus 8 serisiyle alakalı yeni bir iddia da meydana atıldı. Evleaks, OnePlus ile Google’ın bir iş birliğine gittiğini ve yeni aygıtları alan herkese Google’ın bulut sürücü hizmeti olan Google One amacıyla 3 aylık üyelik verileceğini söyledi.

OnePlus, daha evvelce yaptığı bildirimde yeni 8 serisi akıllı telefonlarının oran olarak daha pahalı olacağını duyurmuştu. Şirket, aygıtların fiyatlarını şimdilik resmi olarak açıklamadı fakat aygıtların Avrupa fiyatları meydana çıktı. OnePlus 8 serisinin en ucuz delegesi 719 euro, en pahalı delegesiyse 1.009 euro fiyat etiketine sahip olacak.

OnePlus 8 Pro, Galaxy S10 ve Galaxy Note10 serisi akıllı telefonlarda tespit edilen çentiğe benzer bir çentik tasarımıyla gelecek. Kıvrımlı kenarlara sahip aygıtın ekranı 6,65 inç büyüklüğünde olacak. Hem de OnePlus 8 Pro, IP68 sertifikası ve kablosuz şarj özelliğine sahip olan ilk OnePlus telefonu olacak.

Hem OnePlus 8 hem de OnePlus 8 Pro’nun 5G bağlantı özelliğine sahip olacağı iddia ediliyor. Her iki aygıt da gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak. Her iki modelin de 8 GB ve 12 GB RAM’e sahip iki varyantı bulunacak. Bunlara ek olarak 128 GB ve 256 GB dâhili depolama seçenekleri arasına 512 GB depolama alternatifi ekleneceği de söylentiler arasında yer alıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.