Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note20 Ve Fold 2 Lansmanı 5 Ağustos’ta Olabilir!

e
sv

OnePlus 8 Açık Beta Sürümü Kısıtlanacak, Kapalı Beta Yakında Açılacak!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cuma günü, OnePlus Açık Beta sürüm programındaki bir değişikliği özetledi. Bir forum gönderisinde, şirket Açık Beta programını dört yıldan fazla süredir çalıştırdığını ve stratejisindeki bir değişiklik, resmi yapılarının iyileştirilmesi için Açık Beta sürümlerinin sıklığını etkileyeceğini kabul etti.

OnePlus’ın yazılımı için şu anda üç yayın kanalı var. Kapalı Beta, Açık Beta ve resmi yazılım – müşterilerin kutudan çıktığı ve düzenli olarak güncellenen nihai, genel yazılımdır. Açık Beta sürümlerinin kararlılığını artırmak için OnePlus her ay tek bir Açık Beta sürüm yayınlar.

Bu, muhtemelen Kapalı Beta kullanıcılarından (yapı başına 100 seçilen adaya kadar) daha fazla geri bildirim almaya odaklanırken, halkın Oksijen OS’nin erken yapılarını test etmesine izin veriyor. Kapalı Beta, kararsız olması muhtemel Oxygen OS’nin erken yapılarını test edecek daha seçici bir kullanıcı sürecidir. Değişiklik, OnePlus ekibinin Kapalı yapıları hakkında geri bildirim toplama yeteneğini artıracak, ancak çoğu günlük işletim sistemi olarak Açık Beta yazılımı yükleyen kullanıcıları için daha kararlı bir Beta sunacak.

OnePlus ayrıca OnePlus 8 ve 8 Pro için Kapalı Beta’nın “başlamak üzere” olduğunu duyurdu . Kapalı Beta’nın bu ay herkese açık beta testi aşamasına geçmesi beklenen Android 11’i ( umarız ) test etmeye başlayacağını varsayıyoruz .

OnePlus, topluluk üyelerine Play Store aracılığıyla güncellenen OnePlus uygulamalarının Beta sürümlerine kaydolarak özellikleri erken test edebileceklerini hatırlatır. Resmi Bültenler (OTA güncellemeleri) her 1-2 ayda bir düzenli olarak yayınlanacaktır. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.