Gündem

Oğuzhan Uğur Çadır Satan Kızılay’dan Hesap Soran Ahmet Hakan’a Mizahi Bir Lisanda Karşılık Verdi

Gazeteci Ahmet Hakan geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşen Kızılay’ın çadır sattığı açıklamalarına tepki gösterdi. Oğuzhan Uğur, Hakan’ı espri ile karşıladı, güldüren ancak düşündüren bir cevap verdi.

Kahramanmaraş depremlerinin ardından bölgeye yardım götürmek için mücadele veren Haluk Levent bir kez daha iddiaların gündemine yerleşmişti.

oguzhan ugur cadir satan kizilaydan hesap soran ahmet hakana mizahi bir lisanda karsilik verdi 0 be5bX6Dz

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Kızılay’ın Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP derneğine 46 milyon TL değerinde çadır satışı yaptığı iddiası Kızılay başkanı Kerem Kınık tarafından doğrulandı.

Gündemi epeyce bir meşgul eden bu konu ile ilgili sosyal medyada kullanıcılar tepkilerini gösterdiler. Bunlardan biri de gazeteci Ahmet Hakan oldu.

oguzhan ugur cadir satan kizilaydan hesap soran ahmet hakana mizahi bir lisanda karsilik verdi 1 MzeRsATn

27 Şubat tarihli Hürriyet gazetesi yazısında “Felaketin tam göbeğinde çadır satmak da nedir?” başlığını atan ve Kızılay’ı eleştiren Hakan’a Oğuzhan Uğur yanıt verdi.

oguzhan ugur cadir satan kizilaydan hesap soran ahmet hakana mizahi bir lisanda karsilik verdi 2 WIYsCO1K

Bir haber sitesinin sosyal medya hesabından paylaşılan Hakan’ın sözlerinin altına yorum olarak “Bugün Hakan olarak uyanmış. Dün Ahmet idi” dedi.

oguzhan ugur cadir satan kizilaydan hesap soran ahmet hakana mizahi bir lisanda karsilik verdi 3 BLcWfdIS

Uğur, Hakan’ın Kızılay eleştirisine şaşırdığını ifade eden esprili bir söylemle yaklaştı.

İşte o tweet:

Hükümete yakınlığıyla bilinen Hürriyet genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan daha önce Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi ile ilgili sözleriyle gündem olmuştu.

oguzhan ugur cadir satan kizilaydan hesap soran ahmet hakana mizahi bir lisanda karsilik verdi 4 KObmeb6S

Ahmet Hakan o konuşmasında, ‘Olumsuzluklar az aslında, sadece can sıkıcı oldukları için bize fazla geliyor. Olumlu taraflarımız daha fazla. Genel hava bu yönde, diğer söylenenler hava civa, aldırış etmeyin’ demişti.

Kaynak: https://onedio.com/haber/oguzhan-ugur-cadir-satan-kizilay-dan-hesap-soran-ahmet-hakan-a-mizahi-bir-dilde-cevap-verdi-1131112

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu