GenelGündem

Office Ürünlerinin Fiyatları Arttı!

Microsoft‘un bir takım program ve hizmet aboneliği amacıyla kullandığı yeni sayılabilecek markalarından biri olan Office 365 ülkemizde de gerektiğince süratli bir şekilde benimsenmişti. Ancak bugün Microsoft Office 365 fiyatları amacıyla yeni zam geldi!

Office 365 fiyatları amacıyla yeni zam geldi!

Microsoft, bütün cihazlarınızda tek bir çözüm sloganıyla sunmuş olduğu Office 365 abonelik hizmeti kapsamında kullananlara değişik programları, değişik paket seçenekleriyle sunuyor. Ülkemizde çoğu firmanın fiyat siyasetini değiştirmeye başlamasıyla beraber Microsoft da yeni bir zam ile karşımıza çıktı.

Bugün gelen yeni zam ile Microsoft’un Office 365 Ev paketi fiyatı 478 TL‘den 539.99 TL‘ye çıkarıldı. Toplamda 6 şahsa kadar kullanılabilen paket Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve Access gibi Office programlarını premium sürümleriyle beraber OneDrive ve Skype uygulamasını da barındırıyordu.

En çok tercih edilen paket olan Ev paketi daha evvelce aylık 39 TL‘lik ödeme alternatifi sunuyordu. Şu an ise yeni zam ile beraber 53.99 TL’lik bir ödemeyle karşımıza çıkıyor. Arada maalesef azımsanamayacak kadar büyük bir fiyat farkı oluştu.

Şirketin abonelik hizmetinin Ev paketi dışında, Bireysel ve Office Ev ve Öğrenci 2019 paketi de bulunuyor. Bireysel paketi senelik 409.99 TL iken Office Ev ve Öğrenci 2019 paketi ise 819.99 TL‘lik tek seferlik bir ödeme gerektiriyor. Bu paketlerde şimdilik bir fiyat artışı gerçekleşmedi. Ancak kısa vakit ortamında başka paketler de yeni bir zam ile karşı karşıya kalabilir.

İlgili Makaleler

16 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu