Dizi & Film

O Kız canlı izle! 7 Aralık Kanal D O Kız 12. bölüm canlı izle! O Kız son bölümde neler oldu? Kanal D canlı izle!

O Kız, Content House imzalı, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, ilk bölümü 21 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan dram türündeki Türk televizyon dizisidir. O Kız canlı izle! 7 Aralık Kanal D O Kız 12. bölüm canlı izle! O Kız son bölümde neler oldu? Kanal D canlı izle!

O KIZ CANLI İZLE!

O KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kanal D’nin her bölümü merakla beklenen dizisi O Kız 11. bölümüyle 30 Kasım Çarşamba akşamı ekrana geldi. 30 Kasım Çarşamba günü yayınlanan O Kız’ın on birinci bölümünde neler oldu? O Kız 11. Bölümünde yalıda yangın çıkıyor! O Kız 11. Bölüm full izle! O Kız on birinci bölümünde neler oldu? O Kız dizisi oyuncuları kimdir? Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer’in olduğu O Kız dizisi Zeynep ve zeka geriliğine sahip babası Kadir’in hayatını konu alıyor!

O Kız’ın 30 Kasım Çarşamba günü yayınlanan 11. Bölümünde Zeynep gerçekleri itiraf ediyor!

Doruk, Sitare ve Ozan arasındaki yasak ilişkiye şahit olduğu için allak bullak olmuş, bambaşka bir hesap içerisine girecektir. Zeynep, Doruk’a, Doruk Zeynep’e olan duygularını bastırmaya çalışırken, Ozan da Zeynep’e olan duygularından kaçma çabasında ama bir yandan da egosunun ve kıskançlığın pençesindedir.

Sitare ise, bir yandan Ardıç’ın yıllar sonra konuşmaya başlaması yüzünden büyük stres altındadır bir yandan da Doruk’un Ozan’la ilişkisine öğrendiğine dair günden güne güçlenen şüphelerin pençesindedir. Melek’i yeniden görmek için çırpınıp duran Kadir ise, ilk kez bir tabuyu kırar ve Zeynep’le Melek hakkında konuşur.

O Kız, heyecan dolu yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

o kiz canli izle 7 aralik kanal d o kiz 12 bolum canli izle o kiz son bolumde neler oldu kanal d canli izle 0 EuMB34Fn

O KIZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

O Kız 12. Bölüm Fragmanı – 2 yayınlandı! Doruk, Zeynep’i öpüyor!

Melek’in kimliği merak konusu olurken Zeynep ve Doruk arasında da olaylar durulmuyor.

O Kız yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’da Kanal D’de!

O KIZ KONUSU NE?

Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Merakla beklenen dizide Sitare karakterine başarılı oyuncu Sezin Akbaşoğulları hayat verecek. Sitare, 30’lu yaşların sonunda, güzel ve yırtıcı bir iş kadını. Sadece güzelliği ve seksapeliyle değil cool duruşu, karizması ve başarısıyla da baş döndürücü bir kadın. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere açık, iyi koku alan burnuyla geleceğin sosyal medyada olduğunu öngörmüş ve sektörün en köklü sosyal medya ajansının sahibi olmuştur.

O KIZ OYUNCU KADROSU

Erkan Petekkaya : Kadir

Sezin Akbaşoğulları : Sitare

Cengiz Orhonlu : Ozan

Dilin Döğer : Zeynep

Ahmet Mekin : İsmail

Asiye Dinçsoy : Türkan

Orhan Kılıç : Fevzi

Ayten Uncuoğlu : Fatma

Münire Apaydın : Nimet

Ilgın Çakır : Mine

Melih Selçuk : Salih

Ece Efe : İpek

Göktuğ Yıldırım : Mustafa

Cem Kurtoğlu : Arkın

Ali Öner : Doruk

Deniz Bakacak : Seda

Mustafa Konak : Yusuf

Nehir Gökdemir : Esma

Zeynep Sönmez : Seher

Kaynak: https://www.haberler.com/haberler/o-kiz-canli-izle-7-aralik-kanal-d-o-kiz-12-15479926-haberi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu