Donanım

NVIDIA, İstanbul’u üçüncü boyuta taşıyan sanatkarları belirledi

NVIDIA, Nkreatif müsabakası ile yeni periyot dijital sanatkarları bir ortaya getirerek İstanbul’u üçüncü boyuta taşıdı. Müsabakada heyetlerin titiz değerlendirmeleri sonucunda İstanbul temalı üç boyutlu diorama eserleri değerlendirildi.

Finalistler ise 24 Temmuz’da gerçekleştirilen canlı yayın aktifliğine davet edildi.  Değerlendirmeler sonucunda finale kalan sanatkarlar ise Buğra Bilgen, Zafer Yetik, Cihan Özaras, Doğukan Palaman, Efe Alpay, Kasım Esmersoy, Murat Göçmen, Özgün Alemdağ, Teberdar Gürbey, Teoman Şirvancı oldu. 

NVIDIA, NKREATİF sanatkarları belirledi

Yarışmanın kazananı ise Zafer Yetik oldu ve sanatkara GeForce RTX ekran kartlı Zenbook Pro Duo 15 Studio Notebook armağan edildi. Türkiye ve dünyada sanata yeni pahalar katan NVIDIA Studio Platformu, yaratıcı uygulamalarla çalışırken sanatkarlara, yaratıcılara ve 3D geliştiricilere en uygun performansı ve güvenirliği sağlıyor.

nvidia istanbulu ucuncu boyuta tasiyan sanatkarlari belirledi 0

3D, render alma, görüntü düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, mimari görselleştirme ve yayıncılık üzere yaratıcı alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlıyor.

NVIDIA’nın dal başkanı GPU’ları ve Studio Şoförleriyle yaratıcı uygulamalar, ilham verici bir performans ve yetenek seviyesiyle gelişiyor ve sürat kazanıyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/nvidia-istanbul-ucuncu-boyuta-tasiyan-sanatcilari-belirledi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu