Genel

NVIDIA, GeForce Now’a Her Hafta Yeni Oyunlar Ekleyecek!

NVIDIA, bugün yaptığı bildirimde bulut oyun platformu GeForce Now’a her hafta yeni oyunlar ekleyeceğini duyurdu. Duyuruda bu hafta eklenen yeni oyunlara da yer verildi.


Koronavirüs salgını nedeniyle bütün dünyanın evine kapandığı şu zamanlarda çoğu şahıs amacıyla oyunlar, can sıkıntısını gidermek amacıyla en iyi seçenek oluyor. Elbette bu hal neticesinde çoğu oyun geliştiricisi ve yayıncısı da oyunlarına çoğalan ilgiden memnun kalıyor.

Evlerinden oyun oynayan milyonlarca insan bulunsa da bu insanların oyun oynadıkları yerler değişebiliyor. İmkânı elverişli olanlar yüksek kuvvetli donanımlara sahip olsalar da çoğu insan bundan sonra bulut oyun sistemlerine yönelmiş halda. İşte o sistemlerden birisi olan NVIDIA GeForce Now, bugün sevindirici bir haberle karşımıza çıktı.

Nvidia GeForce Now teknobizdeyiz 1
NVIDIA, GeForce Now’a Her Hafta Yeni Oyunlar Ekleyecek! 4

Bildiğiniz üzere NVIDIA’nın bulut oyun sistemi GeForce Now, geçen haftalar süresince birtakım geliştiricilerin desteğini kaybetti. Genellikle Activision Blizzard, Bethesda ve 2K Games stüdyolarının desteğini kaybeden platformda oyun sayısında da büyük azalma görüldü.

Tüm bu olumsuzluklara karşın NVIDIA, birkaç geliştiricinin desteğini kazanmayı da başardı. Aynı vakitte şirket, platformu kullanan oyunculara sıksık yeni oyunların ekleneceği ile ilgili söz verdi. İşte bugün, NVIDIA GeForce Now’a istikbal yeni sistem ile ilgili bilgi verildi.
NVIDIA doğrulusunda oluşturulan bildirime göre GeForce Now, her hafta perşembe günü görülmemiş oyunları kütüphanesine ekleyecek. Bu sürecin başlangıcı olarak bu hafta platformun kütüphanesine eklenen oyunlar şu şekilde:

Control teknobizdeyiz
NVIDIA, GeForce Now’a Her Hafta Yeni Oyunlar Ekleyecek! 5
  • Arma 2: Operation Arrowhead
  • Control
  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc
  • Dungeons 3
  • Headsnatchers
  • IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
  • Jagged Alliance 2 – Wildfire
  • The Guild 3


Düzenli bir şemayı takip edeceğini aktaran NVIDIA, umut ediyoruz ki her hafta GeForce Now amacıyla yeni oyunlar getirmeyi başarabilir. Performansı ve kullanımıyla oyuncuların gönlünü fetheden platforma önümüzdeki zamanlarda eklenecek her oyunu görmek amacıyla bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now’ı bu bağlantıdan bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu