Telefonlar

Nothing Phone (2) özellikleri kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor

Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2023 teknoloji etkinliğinde, büyük akıllı telefon markaları yeni duyurular yapıyorlar. Nothing CEO‘su ve kurucu ortağı Carl Pei, Ocak ayında, markanın yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını doğruladı. Ayrıca, bu cihazın geçen yılki Nothing Phone (1)’den daha üst düzey bir cihaz olacağını da söyledi. Şimdi, MWC 2023‘te Pei, Nothing Phone (2)’nin bir amiral gemisi yonga setine sahip olacağını duyurdu.

Hatırlanacağı üzere, geçen yıl şirketin ilk akıllı telefonu olarak piyasaya çıkan Nothing Phone (1), Snapdragon 778G yonga seti ile donatılmıştı. Nothing, MWC 2023’te Phone (2)’nin Snapdragon 8 serisi yonga seti ile donatılacağını doğruladı.

Nothing Phone (2) özellikleri kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor

Bu, Nothing Phone (2)’nin Snapdragon 8 Plus Gen 1 veya Snapdragon 8 Gen 2 veya bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya çıkacak tamamen yeni bir 8 serisi yonga seti ile gelebileceğini işaret ediyor. Ancak, Snapdragon 8 serisinin dahil edilmesi, Phone (2)’nin öncüsünden çok daha iyi performans sunacağına açık bir işaret.

Maalesef, Nothing, Phone (2)‘nin diğer özellikleri hakkında başka bir şey doğrulamadı. Son sızıntı, A065 model numarasına sahip olduğunu ortaya koydu. 12 GB RAM, sanal RAM ve 256 GB depolama ile donatılması bekleniyor. Telefonun 5.000mAh batarya ile gelmesi muhtemel ve hala 120Hz AMOLED ekran özelliği taşıyacak. Cihazın bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Pei’nin daha önce belirttiği gibi, şirket bu yıl daha çok ABD pazarına odaklanacak.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/nothing-phone-2-ozellikleri-kulaktan-kulaga-yayilmaya-devam-ediyor-63ffc1597dfe49474c1379dc

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu