Dizi & Film

Nostalji Vakti: İnternetten Fiyatsız İzleyebileceğiniz Yeşilçam Sinemaları

Yeşilçam bir periyoda damga vuran efsane sinemalarla dolu bir periyottu. Biz de Onedio olarak sizler için internetten izleyebileceğiniz en uygun Yeşilçam sinemalarını derledik!

1. Hababam Sınıfı (1975)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 0

IMDb: 9.3

Özet: Bir sınıf dolusu tembel, yaramaz ve tek kaygısı eğlenmek olan öğrencilerin Özel Çamlıca Lisesi’nde yaşadığı hoş anılara değinen sinema, adeta bir başyapıt. Hababam Sınıfı, Mahmut Hoca ismindeki disiplin bir müdürün okula gelmesi ile hiç unutamayacağı derslere natürel tutulacaktır. 

Oyuncular: Münir Özkul, Tarık Akan, Adile Naşit

Direktör:  Ertem Eğilmez

2. Süt Kardeşler (1976)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 1 Vw5h83AX

IMDb: 8.9

Özet: Melek Hanım, herkesin imrenerek baktığı bir konağın sahibidir. Melek Hanım’ın, Ramazan ismindeki Şaban’ın arkadaşını sütoğlu olan Şaban ile karıştırınca konuta alması ile olaylar baş gösterecektir. Hüseyin Rahmi Gülpınar’ın, Gulyabani isimli yapıtından uyarlanan sinema, Türk sineması üzerinde unutulmaz bir etkiye sahip. 

Oyuncular: Hale Soygazi, Şener Şen, Adile Naşit

Direktör: Ertem Eğilmez

3. Tosun Paşa (1976)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 2

IMDb: 8.9

Özet: Tellioğluları ve Seferoğluları, Osmanlı devrinde yaşayan iki düşman ailedir. Bu aileler Yeşil vadi ismindeki bölgeyi almak için birbirleriyle daima bir rekabet halindedir. Daver Beyefendi ismindeki üst seviye bir memurun kızı olan Leyla’yı oğullarına isteyen iki aile, Daver Bey’in kızını Seferoğlularına vermeye karar vermesi ile tekrar birbirine düşecektir. Tellioğlularının uşak Şaban’ı Tosun Paşa kılığına sokma planını devreye sokması, işleri yeterlice kızıştıracaktır. 

Oyuncular: Şener Şen, Müjde Ar, Adile Naşit

Direktör: Kartal Tibet

4. Canım Kardeşim (1973)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 3 hUlmY4ge

IMDb: 8.7

Özet: Kahraman, ağabeyi ve ağabeyinin arkadaşı Halit ile bir arada yaşayan fakir bir çocuktur. Bu yoksulluğun sona ermesinin tek yolu Kahraman’ın okuyarak hayatta bir maksat edinmesidir. Lakin Kahraman’ın yakalandığı ölümcül bir hastalığı öğrenen aile, mahvolur. Artık ağabeyi ve Halit’in tek gayesi, küçük çocuğun tek hayali olan televizyonu alabilmektir. 

Oyuncular: Tarık Akan, Halit Akçatepe, Kahraman Kıral

Direktör: Ertem Eğilmez

5. Şabanoğlu Şaban (1977)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 4 ZBYASy8m

IMDb: 8.7

Özet: Sinema, birebir yerde askerlik yapan Şaban ve Ramazan ismindeki iki arkadaşın askerlik ve sonrasında yaşadıkları gayretleri bahis edinir. Kemal Sunal, Şener Şen ve Adile Naşit üzere efsane oyunculara yer veren imal, tıpkı zamanda Türk sinemasının en beğenilen üretimlerinden biridir.

Oyuncular: Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda

Direktör:  Ertem Eğilmez

6. Sevinçli Günler (1978)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 5 r5g6Bp2p

IMDb: 8.7

Özet: Geçimlerini turşucu dükkanlarını işleterek sağlayan Kazım Efendi ve Saadet Hanım altı çocuklarıyla birlikte yaşarlar. Sık sık tartışma yaşayan karı koca, bir gün büyük bir tartışma yaşarlar ve Kazım Efendi çocuklardan üçünü alıp meskenden masraf. Saadet Hanım da öteki yere taşınıp izini kaybettirir. Yıllar geçer ve kardeşler büyüyüp yetişkin olmuşlardır. Kardeşlerden Ahmet ve Mehmet bir kızın ikisini birden yönetim ettiğini fark eder ve geçmişlerinden habersiz birbirleriyle dalaşırlar. Onları amcaları Ziya ayırır ve gerçekleri anlatır. Tekrardan bir ortaya gelen kardeşler artık anne ve babalarını bir ortaya getirmeye çalışacaklardır.

Oyuncular: Gökhan Mete, Münir Özkul, Adile Naşit

Direktör: Orhan Aksoy

7. Kibar Feyzo (1978)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 6 CIcCUyEc

IMDb: 8.7

Özet: Feyzo köyün ağası Maho Ağa’nın kızı Gülo’ya aşıktır ve askerden döndükten sonra onu babası Maho Ağa’dan istemeye karar verir. Maho Ağa ise kızını köyde ona başlık parasını en çok verecek bireye vereceğini söylemektedir. Bir biçimde kızı almayı başaran Feyzo, başlık parasının yarısını ödemiştir ve kalan yarısını borçlanmıştır. Feyzo, borcunu denkleştirebilmek için köyden çıkıp büyük kente para kazanmaya sarfiyat. Fakat orada gördüğü ömür Feyzo’yu değiştirecek ve köye döndüğünde her şey daha öteki olacaktır.

Oyuncular: Şener Şen, İlyas Salman, Erdal Özyağcılar

Direktör: Atıf Yılmaz

8. Züğürt Ağa (1985)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 7 FYgrqkzW

IMDb: 8.7

Özet: Haraptar köyünün ağası, kendisini makus olaydan kurtarabilmek için köyü satılığa koyar. Para hırsı ile yaşayan siyasilerden ötürü ağa büyük kente masraf. Fakat büyük kentte yaşamak ona epeyce güç gelir. Hayatında epeyce fazla komik ve acıklı anlar yaşayan ağayı en sonunda karısı da terk eder ve bu adamın yanında sadece Kiraz kalmıştır. Ve beklediği dayanağı yalnızca ondan görmektedir. Lakin ağa için olaylar şimdi son bulmamıştır. Hala öğreneceği pek çok şey bulunmaktadır.

Oyuncular:  Şener Şen, Erdal Özyağcılar, Nilgün Nazlı

Direktör: Kuşağı Çölgeçen

9. Çöpçüler Hükümdarı (1977)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 8 nqppkVEI

IMDb: 8.6 

Özet: Apti, aksiyonun eksik olmadığı ufak bir mahallede çöpçülük yapan bir gençtir. O mahallede yaşayan Hacer isminde bir kıza aşık olan Apti, aşkına karşılık vermeyen Hacer’i ikna etmek için türlü türlü yollar dener. Lakin parası olmadığı sürece Hacer ile evlenemeyeceğinin farkında olan Apti’nin hayatı baht yapıtı bir gazinoya girmesiyle birlikte değişecektir.

Oyuncular: Kemal Sunal, Şener Şen, Ayşen Gruda

Direktör: Zeki Ökten

10. Zübük (1980)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 9 RDJsKy3H

IMDb: 8.6

Özet: Aziz Nesin’in tıpkı isimli romanından uyarlanan sinema, milletvekilliği mesleğinden atılmış olan ve üçkağıtçılığı çok düzgün bilen İbrahim Zübükzade’nin etrafında dönmektedir. Türk siyasetini eleştiren sinemanın direktörü Kartal Tibet yönetirken Zübük karakterini efsane oyuncu Kemal Sunal canlandırmaktadır.

Oyuncular: Kemal Sunal, Nevra Serezli, Kadir Savun

Direktör: Kartal Tibet

11. Selvi Boylum Al Yazmalım (1977)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 10 iNZ6wkAz

IMDb: 8.5

Özet: İlyas ve Asya, birbirine meczup divane aşık olan iki gençtir. Fakat ikili ortasındaki aşk, İlyas’ın Asya’yı aldatması ile sona erer. İlyas’ın hallerine daha fazla dayanamayan Asya, oğlu Samet ile birlikte evi terk eder. Seyahat aslında Cemşit isminde yeterli kalpli bir adamla tanışmaları, hayatlarını değiştirecektir. Cemşit, vakitle Asya’ya aşık olur ve onlarla birlikte bir aile üzere yaşar. Bir gün İlyas’ın tekrar ortaya çıkması, Asya’nın kıymetli bir karar vermesine neden olacaktır. 

Oyuncular: Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet Mekin

Direktör: Atıf Yılmaz

12. Kapıcılar Hükümdarı (1976)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 11 JBS4d8Q4

IMDb: 8.4

Özet: Seyit, eşi ve iki çocuğunu da alarak büyük bir apartmanda kapıcılık yapmak üzere İstanbul’a göç eder. Vakitle alıştığı bu apartmanda, sessiz bir adam olmasına karşın yaşanan her şeyden haberdardır. Bu sayede zekice ataklar yaparak kendini yönetim eden Seyit’in yaşadığı bina, adeta Türkiye’nin göç periyoduna ayna fiyat niteliktedir. Birçok derin sıkıntı, kendisi tarafından bilinmektedir. 

Oyuncular: Kemal Sunal, Sevda Ferdağ, Can Kolukısa

Direktör: Zeki Ökten

13. Köyden İndim Şehire (1974)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 12

IMDb: 8.3

Özet: Saffet, Himmet, Hayret ve Çaba, geniş bir Anadolu ailesine sahip dört kardeştir. Bu gençlerin hayali İstanbul’a göç ederek varlıklı olmaktır. Bir gün köyde buldukları gömü altınları, gençlerin Ankara’ya giderek altınları bozdurmak için çıktıkları eğlenceli bir maceraya dönüşür. 

Oyuncular: Metin Akpınar, Zeki Alasya, Kemal Sunal

Direktör: Ertem Eğilmez

14. Uçurtmayı Vurmasınlar (1989)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 13 3kmRyWtR

IMDb: 8.3

Özet: Barış, annesinin işlediği bir cürüm nedeniyle mahpusta doğup büyümek zorunda kalan küçük bir çocuktur. Tüm mahkumların sevinç kaynağı olan Barış’ın hapishanede kurduğu bağlantılardan en farklısı ise siyasi mahkumlardan biri olan İnci’dir. Küçük çocuk ve İnci’nin ortasında kurulan dostluk bağı, herkesin hapishane duvarlarını bile aşan sevgi dolu bir dünyaya şahitlik etmesini sağlayacaktır.

Oyuncular: Ayla Aslancan, Nur Sürer, Ozan Bilen

Direktör: Tunç Başaran

15. Sevmek Vakti (1965)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 14 EmSQ4KRn

IMDb: 8.2

Özet: Halil, ustası ile birlikte adada boyacılık yaparak geçimini sağlayan genç bir adamdır. Yeniden bir gün iş alarak bir köşke çalışmaya giden genç adam, duvara asılmış bir bayan resmi görür ve o andan itibaren ona aşık olur. Uzun müddetler boyunca gittiği bu köşkte bir gün fotoğraftaki bayan olan Meral’e rastlayan Halil, ona duyduğu hisleri tüm gerçekliği ile anlatır. Bu durumdan epeyce etkilenerek Halil’e karşı bir ilgi duymaya başlayan Meral’in ise bilmediği bir şey vardır. Halil Meral’i yalnız fotoğrafta sevmektedir, gerçekte değil…

Oyuncular: Müşfik Kenter, Sema Özcan, Fadıl Garan

Direktör: Metin Erksan

16. Aile Erdemi (1976)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 15 YWVeICB6

IMDb: 8.1

Özet: İstek, işportada çeşitli işler yaparak ailesini geçindirmeye çalışan fakir lakin hayli gururlu bir adamdır. Adile isimli karısı ise, çocuklarının düzgün eğitim alarak en âlâ biçimde yetiştirilmesi ve çocukların bir çıkar sahibi olması gerektiğine inanır. Ayşe ismindeki kızlarının Zihni ile evlenmesi, genç adamın bu aileye iç güveysi olarak girmesine neden olur. Tüm aile, kendini geçindirecek işlerde çalışıp meskene ekmek getirse de bir gün meskenin en küçüğü olan Murat’ın trafik kazası geçirmesi, ailenin her türlü dermana başvurmasını gerektirecektir.

Oyuncular: Münir Özkul, Adile Naşit, Itır Esen

Direktör: Orhan Aksoy

17. Sakar Şakir (1977)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 16 WPEXW9FO

IMDb: 8.0

Özet: Genç bir adam olan Şakir, amcasından kendine kalan büyük bir miras olduğunu öğrenir. Bu miras, genç adamın birçok macera yaşamasına neden olacaktır. Yeşilçam’ın vazgeçilmez sinemalarından olan Sakar Şakir’in başrolünde efsane oyuncu Kemal Sunal rol almakta.

Oyuncular: Kemal Sunal, Ali Şen, Adile Naşit

Direktör:  Natuk Baytan

18. Yol (1982)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 17

IMDb: 8.0

Özet: İmralı Cezaevinde yatan beş mahkum, kendilerine verilen özel bir müsaade sayesinde memleketlerine giderek burada ailelerine kavuşabileceklerdir. Lakin çıkılması gereken seyahat, can alabilecek kadar tehlikeli ve uzundur. Bu topraklarda yaşayan beşerler, birçok zulüme şahitlik edecektir.

Oyuncular: Tarık Akan, Halil Ergün, Necmettin Çobanoğlu

Direktör: Şerif Gören, Yılmaz Güney

19. Mavi Boncuk (1975)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 18 PcN7JZUK

IMDb: 7.8

Özet: Emel Sayın, bir periyoda damgasını vurmuş en ilgi ses sanatkarlarından biridir. Bir gün bir arkadaş kümesinin, başarılı sanatkarın çıktığı bir gazinoya giderek burada eğlenmek istemesi, hiç varsayım etmedikleri birçok macerayı yaşamalarına taban hazırlayacaktır.

Oyuncular: Tarık Akan, Metin Akpınar, Zeki Alasya

Direktör: Ertem Eğilmez

20. Yüz Numaralı Adam (1978)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 19 Uyku5NEL

IMDb: 7.7

Özet: Şaban, istemeden de olsa daima başını belaya sokan saf bir adamdır. Her girdiği işin sonunda bir formda kovulmayı sağlayan bu adamın hayatı, Oya isminde başarılı bir şirketin reklam çalışmalarını yürüten bir bayan ile tanışmasıyla değişecektir. 

Oyuncular: Kemal Sunal, Oya Aydoğan, Cem Erman

Direktör: Osman F. Seden

21. Ah Nerede (1975)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 20

IMDb: 7.6

Özet: İstanbul’da üniversite okuyan Ferit, Murat ve Ömer ailesinden uzakta yaşamakta olan üç kardeştir. Birbirinden çok farklı karakterlere sahip olarak farklı hayal ve amaçlara sahip olan bu gençlerin hayatı, yaşayacakları birkaç olay sonrasında ailelerinin de okula gitmediklerini öğrenmesi ile epeyce karışacaktır. 

Oyuncular: Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan, Adile Naşit

22. Banker Bilo (1980)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 21 z4H7sZVE

IMDb: 7.6

Özet: Bir devrin en çok konuşulan olaylarından biri olan Almanya’ya göç konusunu işleyen Banker Bilo, Türk sinemasının klasiklerinden biridir. Bilo, Almanya’ya göç etmek için köylülerinden biri olan Maho yardımı ile bir kamyonete atlar. Lakin indiği yer Almanya yerine İstanbul’dur. Genç adamın kısa müddette bunu fark etmesi, kendine yapılanın intikamı için yanıp tutuşmasına neden olacaktır. 

Oyuncular: Şener Şen, İlyas Salman, Meral Zeren

Direktör: Ertem Eğilmez

23. Yalanci Yarim (1973)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 22

IMDb: 7.1

Özet: Ferdi, güzel ve keyif içinde yaşamayı seven genç bir adamdır. Bolluk içinde yaşayan ağabeyi tarafından her ay dayanak gören genç adam, ona hürmet duymaktadır. Bir gün Ferdi’yi sürpriz bir biçimde ziyaret eden ağabeyi, kardeşinin nişanlısı ile tanışmak istemektedir. Ferdi ise nişanlı rolünü üstlenmesi ismine kendinden hoşlanan Alev ile işbirliği yapacaktır.

Oyuncular: Tarık Akan, Metin Akpınar, Zeki Alasya

Direktör: Ertem Eğilmez

24. Ateş Böceği (1975)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 23 ZKlUC5Lz

IMDb: 7.0

Özet: Tarık, işportacılık yaparak geçimini sağlayan genç bir adamdır. Gereğince para kazanamayan genç adamın Necla isminde bir yankesici ile şanssız müsabakası, ikilinin sonradan kurdukları bir planla varlıklı olmalarına yer hazırlayacaktır. Plan şu biçimdedir: Necla insanların cüzdanlarını çalarak kaçacak ve Tarık onları sahibine teslim ederek hissesini alıp onunla bölüşecektir. Bir müddet bu türlü ilerleyen ilgileri, daha sonradan yerini yeni filizlenen bir aşka bırakır. 

Oyuncular: Tarık Akan, Necla Nazır, Hulusi Kentmen

Direktör: Osman F. Seden

25. Şaşkın Damat (1975)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 24 W6Sp9sUc

IMDb: 6.8

Özet: Şaşkın bakkal sinemasında genç bir kız, amcasının mirasından yararlanabilmek için saf bir bahçıvan ile evlendiriliyor. Genç bir kız olan Serpil, güçlü amcası sayesinde bolluk içerisinde bir hayat yaşamaktadır. Amcasının gözüne girebilmek için sık sık amcasını ziyaret eden genç bayan, kendisini  olmadığı birisi üzere gösterir. Amcası Serpil’in mütevazı bir hayat yaşadığını düşünse de aslında Serpil ve ailesi hayli hareketli bir hayat yaşamaktadır. Lakin bir gün olaylar aksine döner ve amcası her şeyi öğrenir. Genç kıza büyük bir hayat dersi vermek isteyen amcası Süleyman beyefendi Serpil’i mirası ile tehdit eder. Bu tehdidin gerçekleşmemesi için tek bir yol vardır. O da serpilin bahçıvan Apti ile evlenmesidir. Apti her vakit içten içe serpile hayranlık beslemektedir. Lakin Serpil ona karşı bir şey hissetmese de mirastan men edilmemek için bunu kabul eder. İşte tam o noktada işler değişir ve Serpil Apti ile çıktığı bir tatilde gönlünü varlıklı bir iş adamına kaptırır. Genç bayan evliliğini gizlemeye karar verse de işler düşündüğü kadar kolay olmayacak ve gelişen olaylar onu epey zorlayacaktır.

Oyuncular: Kemal Sunal, Meral Zeren, Bülent Kayabaş

Direktör: Zeki Ökten

26. Hasip ile Nasip (1976)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 25 EXBSghyd

IMDb: 6.8

Özet: Varlıklı ve birbirlerine düşman olan olan Hasip ile Nasip aileleri herkes tarafından bilinmektedir. Bu iki aile, kasabada yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri için sıkı bir gayrete girişir. 

Oyuncular: Zeki Alasya Metin AkpınarGüngör Bayrak

Direktör: Atıf Yılmaz

27. Sev Kardeşim (1972)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 26 Rt78gw5r

IMDb: 6.7

Özet: Ferit, varlıklı bir fabrikatörün oğlu olan genç bir adamdır. Genç adam, Hülya Koçyiğit tarafından canlandırılarak arkadaşları ile bir argümana giren fabrika personeli bir kızın oyununa gelecektir. Genç kız, Ferit’i kendine aşık ederek arkadaşları ile girdiği iddiayı kazanmak niyetindedir. Lakin vakitle Ferit’e aşık olması ikili ortasında büyük bir aşk yaşanmasını sağlayacaktır.

Oyuncular: Tarık Akan, Hülya Koçyiğit, Münir Özkul

Direktör: Ertem Eğilmez

28. Petrol Hükümdarları (1978)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 27 s6FhRpul

IMDb: 6.7

Özet: İki arkadaş, para sorunu nedeni ile konutlarını satmak zorunda kalmıştır. Lakin bahçelerinde buldukları petrol, meskenlerini satmaktan vazgeçmelerini sağlayacak ve mahallelerinde yaşayan tefecilere karşı büyük bir uğraş içine girmelerine neden olacaktır.

Oyuncular: Zeki Alasya, Metin Akpınar

Direktör:  Zeki Alasya

29. O denli Olsun (1976)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 28 vi8hyU7U

IMDb: 6.6

Özet: Genç bir adam olan Ferit, geçimini gazetecilik yaparak sağlamaktadır. Yeni bulduğu bir fikir ile tanınmış şirketlerin iç yüzünde dönen olayları ortaya çıkaran Ferit’in haberleri, tüm kamuoyunda yankı uyandırmaktadır. Bunlardan nasibini alan biri de Hulusi Bey’dir. Ferit’in onun şirketi ile alakalı yaptığı birkaç haber, Hulusi Bey’i kızdıracak ve Ferit hakkında bir tazminat davası açmasına neden olacaktır. Lakin Ferit kurnaz bir adamdır. Davayı kazanabilmek için Alev ismindeki bir bayanı kendine aşık ederek bu duruma bir son verme niyetindedir. Ne var ki hiçbir şey düşündüğü üzere olmayacaktır.

Oyuncular: Tarık Akan, Müjde Ar, Hulusi Kentmen

Direktör: Orhan Aksoy

30. Son Hıçkırık (1971)

nostalji vakti internetten fiyatsiz izleyebileceginiz yesilcam sinemalari 29 lqIVrjVR

IMDb: 6.1

Özet: Kenan ile Nalan birbirlerini çok sevmektedir ve sonunda evlenmeye karar verirler. Lakin bir kişi daha vardır. O kişi de Nalan’a büyük bir aşk ile bağlı olan İlhami’dir. Nalan’ın evleneceğini öğrenen İlhami çok sonlanır ve ne yapacağını bilemez. Genç adam en sonunda Nalan’ı öldürmeye karar verir. Kenan çok uzun bir müddet Nalan’ın akabinde yas meblağ. Ve yıllar sonra Nalan’ın küçük yeğeni olan Handan’ı evlat edinir. Bir müddet sonra Handan, İlhami Bey’in oğlu olan Ferit’e içten içe büyük bir aşk beslemeye başlar. Lakin Kenan bu münasebetin yaşanmasına onay vermeyecektir.

Oyuncular: Kartal Tibet, Hülya Koçyiğit, Metin Serezli

Direktör: Ertem Eğilmez

Kaynak: https://onedio.com/haber/nostalji-zamani-internetten-ucretsiz-izleyebileceginiz-yesilcam-filmleri-1063525

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu