Telefonlar

Nokia’nın bu telefonu, akıllı telefon dünyasında yeni bir dönemin habercisi olabilir

HMD Global Nokia G22’yi, telefonunu mümkün olan en uzun süre elinde kalmasını isteyen akıllı telefon sahipleri için tasarladı. Pazar araştırma verilerine göre, insanların telefonlarını değiştirme nedeni genellikle kırılmış bir ekrandan veya azalmış bir bataryadan kaynaklanıyor. Bu nedenle HMD yeni akıllı telefon modelinde, mümkün olan en kolay ve uygun maliyetli şekilde değiştirilebilmelerini sağlamak için ekrandan bataryaya kadar her şeyi yeniden tasarladı.

Nokia G22‘nin bataryasının değiştirilmesi yaklaşık 5 dakika sürüyor ve bu telefon SIM çıkartma aracı, gitar toku ve tornavida gibi ihtiyacınız olan tüm araçlarla birlikte geliyor.

nokianin bu telefonu akilli telefon dunyasinda yeni bir donemin habercisi olabilir 0 GCJbs4LD

Nokia’nın bu telefonu, akıllı telefon dünyasında yeni bir dönemin habercisi olabilir

Ekran değiştirme işlemi ise yaklaşık 20 dakika sürüyor ve sadece birkaç ek araç gerektiriyor. HMD, ekranı, şarj portunu veya bataryayı değiştirmek için gerekli olan araçları, kılavuzu ve parçaları sağlamak için iFixit ile ortaklık kurdu. Elbette, bu tamirleri yapmak için yetkili bir servis merkezine de götürebilirsiniz.

Nokia, G22’yi onarmak için gereken adımları büyük ölçüde azaltarak, arka kapağı çıkarmak için ısıtma ihtiyacını ve bataryayı çıkarmak için alkol kullanımını ortadan kaldırdı. Nokia G22, geri dönüştürülmüş %100 plastik kullanarak bir arka kapak ve tamamen sertifikalı FSC karışık malzeme kullanan ambalajı ile çevre dostu bir yaklaşımla tasarlandı. Açıkçası Nokia’nın bu kullanıcı dostu anlayışı, markanın yeniden eski günlerine dönmesine ve prestijli ismini korumasına yardımcı olabilir.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/nokianin-bu-telefonu-akilli-telefon-dunyasinda-yeni-bir-donemin-habercisi-olabilir-63fc5b3d35f32916b25b6bf8

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu