Kapat

Nokia C5 Endi, C2 Tava Ve Tennen Açıklandı: İşte Detaylar!

HMD, ABD ve Cricket Wireless için giriş seviyesi dizisini sessizce güncelledi. Nokia C5 Endi, C2 Tava ve Tennen, Android 10, üçlü kamera ayarları ve uygun fiyat etiketleri getiriyor. C2 Tava ve Tennen aslında aynı telefon ama ikincisi perakendeciler aracılığıyla satılacak, Tava ise Cricket Wireless’a özel kalacak.

Nokia C5 Endi

Nokia C5 Endi onun 8MP selfie’si kamera için bir su damlası çentik ve tıknaz alt halkası olan 6,5-inç HD + ekran kullanılarak geliştirilmiştir. Bir polikarbonat kasaya ve sol tarafta özel bir Google Asistan düğmesine sahiptir.

Arka tarafta, 5MP ultawide snapper ve 2MP derinlik yardımcısı ve parmak izi tarayıcı ile eşleştirilmiş 13MP ana kamera var.

MediaTek Helio P22 yonga seti, 3GB RAM ve 64GB genişletilebilir depolama ile eşleştirilmiş dümene oturur. Batarya 4.000mAh batarya ile geliyor ve 10W hızlarda şarjı destekliyor.

Nokia C5 Endi Gece Mavisi renginde satışa sunulacak ve 170 dolara satışa sunulacak. 5 Haziran’dan itibaren satışa çıkıyor ve Cricket Wireless’a özel olacak.

Nokia C2 Tava / Tennen

Nokia C2 Tava 9 en boy oranı ve 5MP kendi fotoğraflarını çeken kameralarından: / Tennen 18 ile 5.45-inç HD + ekranlar ile birlikte gelir. Arka tarafta, 2MP derinlik yardımcısının yanında 8MP birincil kamera var. Kasa tekrar polikarbonattan yapılmıştır ve Google Asistan düğmesi tekrar sol tarafta bulunmaktadır.

Kaputun altında, 2GB RAM ve microSD yuvası ile genişletilebilen 16 / 32GB depolama ile eşleştirilmiş Helio A22 yonga setine sahibiz. Pil 3.000 mAh’de geliyor ve 10W’lık şarjları destekliyor.

C2 Tava, 29 Mayıs’tan itibaren 110 $ karşılığında Tempered Blue’da, sadece Cricket Wireless üzerinden satışa sunulacak.

C2 Tennen 70 $ ödeyecek ve 15 Haziran’dan itibaren birden fazla perakendeci tarafından satışa sunulacak.

0 0 1 1 0 0