Netflix’de Ağustos Ayı Yayınlanacak İçerikler

4 dk


Netflix, ağustos ayında yayınlanacak yeni içerikleri açıkladı. Netflix doğrulusunda oluşturulan açıklamalara göre platform, dolu dolu bir ağustos ayı geçirecek.

Dünyanın en tanınmış online dizi ve film platformu Netflix, abonelerine her ay yeni içerikler sunuyor. Kısa bir vakit evvelce bir açıklama yapan platform, ağustos ayında yayınlanacak içeriklerini açıkladı. Netflix Türkiye’nin açıklamalarına göre ağustos ayı, Netflix kullanıcıları amacıyla hayli dinamik geçecek.

Netflix kullanıcıları, ağustos ayında hem yeni içeriklerle tanışma olanağı yakalayacaklar hem de sahip olunan dizilerin yeni sezonlarını izleme olanağı yakalayacaklar. Dilerseniz lafı daha çok uzatmadan, ağustos ayında Netflix kullanıcılarının hangi içeriklerle karşılaşacaklarına yakından bakalım.

Netflix’e Ağustos 2020 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

  • The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos)
  • High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)
  • Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)
  • Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)
  • Hoops (21 Ağustos)
  • Lucifer: 5. Sezon (21 Ağustos)
  • Netflix filmleri:
  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı (5 Ağustos)
  • Project (14 Ağustos)
  • Sürprizli Gece (21 Ağustos)

Netflix Orijinal dizileri

The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos)

The Rain, enteresan hususu olan bir bilim kompu dizisi. Yağmurla taşınan bir virüsün İskandinavya’daki insanları yok etmesiyle beraber hayatta kalan sınırlı sayıdaki insanları husus edinen dizi, Simone ve Rasmus adlı iki kardeşin hikayesine odaklanıyor. İlk iki sezonu ile kullanıcıların favorileri arasında yer almayı başaran dizi, üçüncü sezonu ile de ilgi çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)

https://youtu.be/LeGKMaL2X8U

İlk kez geçen senelerde tanışma olanağı yakaladığımız High Seas’in üçüncü sezonu da hayli dinamik geçecek. Eva adlı karakterimiz, bu sezonda ölümcül bir virüsü gemi ortamında taşıyan bilim insanından kurtulmaya çalışacak.

Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)

Yaşanmış tüyler ürpertici olaylardan uyarlanan Netflix dizisi Dirty John, yeni sezonu ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin bu sezonunda sosyetik bir isim olan Betty Broderick’in kocasından ayrılma vakitci ve işlenen cinayetten bahsedilecek.

Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)

https://youtu.be/as-5EQnUYqw

İlk sezonu 2017 senesinde yayınlanan Stranger, cinayetleri çözmeye çalışan dedektiflerin öyküsünü anlatıyor. Dizinin ikinci sezonunda dedektiflerimiz, savcı ve polisler arasındaki güç çatışmaları arasında üstüne düşen görevleri yerine getirmeye çalışacaklar. Bu arada, Netflix’te “The Stranger” adlı dizi olduğunu ve bu dizinin, Adam Price adlı bir bireyin hayatına odaklandığını hatırlatalım. Yani bu iki yapım birbiriyle aynı değil.

Hoops (21 Ağustos)

Animasyon dizilerine hayran olanların sevebileceği Hoops, 21 Ağustos’ta ilk sezonu ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Dizide bir lisenin basketbol koçunun üst lige çıkma çabalarını izleyeceğiz.

Lucifer: 5. Sezon (21 Ağustos)

Pek çok Netflix kullanıcısının hayranlıkla izlediği Lucifer, beşinci sezonu ile geri dönüyor. Dizinin yeni sezonunda da Lucifer ve etrafındakilerin maceralarını izlemeye devam edeceğiz. Bu sezonu keyfini çıkara çıkara izlemeniz iyi olabilir zira fenomen duruma gelen dizi, 6. sezonu ile final yapacak.

Netflix Orijinal Filmleri

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı (5 Ağustos)

Netflix, interaktif yapımlara ehemmiyet veren bir platform ve bu durum, kullanıcılar doğrulusunda da seviliyor. Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı filmi de interaktif yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bu filmde, düğün hazırlığında olan Kimmy’nin hikayesine eşlik edip, Rahip’in şeytani planını alt yapabilmesi amacıyla Kimmy’ye yardım edeceğiz.

Project (14 Ağustos)

Proje; eski bir asker, bir polis ve bir de gençle bizleri tanıştıracak. Filmde, kullanan şahıslara geçici olarak süper güçler veren bir hapın ardındaki kaynağın peşine düşülecek. Aksiyon dolu film, Netflix kullanıcıları doğrulusunda beğenilecek gibi görünüyor.

Sürprizli Gece (21 Ağustos)

Sürprizli Gece, anneleri hırsız olan iki kardeşe yoğunlaşan bir yapım. Tanık koruma programına alınmış olan hırsız kadın, bir soygun amacıyla kaçırılmıştır ve anneyi kurtarmak, çocuklara düşmüştür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir