Netflix Uyku Zamanlayıcısı Özelliği Test Ediliyor

1 dk


Dünyanın en popüler içerik izleme platformlarından birisi haline gelen Netflix, yeni özelliklerini de test ediyor. Yakın zaman önce karışık oynatma özelliğini test eden Netflix, şimdi de Android tarafı için yeni özelliğini test ediyor. Netflix uyku zamanlayıcısı özelliği ile dizi ya da film izlerken ‘uyuyakalan’ kişileri hedefe alıyor.

Netflix uyku zamanlayıcısı özelliği kullanıcıların hoşuna gidecek


Pek çok kullanıcı gece yatmadan evvelce işlerini bitirdikten sonra Netflix’e giriyor. Haliyle bir içeriği izlerken uyuyakalanların adedi hiç hafife alınmayacak oranda. Netflix de uyku zamanlayıcısı modu amacıyla testlerine başladı. Android kullanıcıları amacıyla test edilmeye başlanan özellik ile kullanıcılar 15/30 ya da 45 dakika gibi süreleri ayarlayabiliyor. Bunun yanısıra aynı vakitte filmin bitişi ya da endeksin seksiyon sonu zamanlanabiliyor.

Benzer özellikler bir süredir Spotify ve benzeri uygulamalar için sunuluyor ve oldukça seviliyor. Test edilen özellik kullanıma açılan kısıtlı sayıdaki kullanıcı tarafından sevilirse diğer cihazlar için de gelebilir. Uyku zamanlayıcısı şu anda Android kullanıcılarının bazılarına sunulduğu gibi aynı zamanda yalnızca yetişkin profillerinde yer alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
7 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir