Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi ”Fatma” Geliyor

2 dk


Netflix Türkiye gündemdeki konumunu hala korurken, platformun resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yapıldı. Mart ayında duyurulan Netflix’in yeni yerli dizisi Fatma’dan yeni bir paylaşım geldi. Netflix Türkiye’nin yeni dizisi Fatma için geri sayım başladı.

Netflix Türkiye’nin yeni dizisi Fatma için yeni oluşturulan paylaşım
Hatırlayacağınız üzere bu senenin mart ayında Netflix Türkiye’den üç dizi, bir film ve bir müsabaka yarışması geleceği duyurulmuştu. Bunlardan birisi olan Şimdiki Aklım Olsaydı yaşanan tartışmalar ardından iptal edilmişti. Diğer yapımlardan birisi olan Fatma amacıylase Netflix Türkiye geri sayımın başladığı gösteren bir paylaşım yaptı işte o paylaşım:

Fatma dizisinin konusu ne olacak?

Hapisten çıktığında kaybolan kocasını arayan ve temizlikçilik yapan Fatma beklenmedik bir anda cinayet işliyor. Kocası Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayetten haberdar olmasıyla beraber Fatma hayatta kalmak adına öldürmeye başlar ve olaylar gelişir.

Öldürmeye başlamasıyla Fatma hayatının değiştiğini görür ve öldürmek bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir rutin durumuna gelir. Başak Abacıgil doğrulusunda yaşama geçirilen Fatma’nın senaryo doğrultusunda karşımıza genç yetenek Özgür Önürme çıkıyor.

Fatma dizisi yeni yıldan itibaren Netflix ekranlarında yayımlanmaya başlayacak. Dizi de başrol karakteri olan temizlikçi kadını canlandıran oyuncu Burcu Biricik oluyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

53
7 Paylaşım, 53 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir