Oyun

Netflix oyun işinde kararlı: Bir oyun daha eklendi!

Son devirde abonelik fiyatlarıne yaptığı artırım nedeniyle gündemden düşmeyen Netflix, oyun dalındaki yerini sağlamlaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda Boss Fight Entertainment, Next Games ve Night School üzere stüdyoları satın alan şirket, başka yandan oyun kütüphanesini günden güne genişletiyor. Son olarak, platforma bir üretim daha eklendi.

Relic Hunters: Rebels, Netflix oyun kütüphanesine eklendi

Netflix, kısa mühlet evvel yaptığı açıklamada oyun kütüphanesine RPG temalı Relic Hunters: Rebels’in eklendiğini duyurdu. 3 Mayıs’ta abonelerin beğenisine sunulan üretimin geliştiricisi ise Rogue Snail. Platform, üretimle ilgili yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı;

Relic Hunters serisinden aksiyonla dopdolu bir RPG oyununun renkli düzeylerinde maceradan maceraya koşmaya hazır mısın? Serinin geliştiricisi Rogue Snail imzalı birinci taşınabilir oyun Relic Hunters: Rebels 3 Mayıs itibariyle yalnızca Netflix’te.

Serinin sevilen avcılarından (Jimmy, Ace, Pinkyy ve Raff) birini seçerek kendine has nitelikleri, kullanım alanları ve element hasar gücü olan 44 farklı silahı üretmek için modülleri toplayabilirsin. Kötülük peşindeki Ducan İmparatorluğu’nu yenmeye çalışırken uzay ördekleri ve kaplumbağalarına karşı savaşmak için bu özel silahlara muhtaçlığın olacak.

YouTube video

Bunun dışında Netflix’in 2022 sonuna kadar 30 imali daha kütüphanesine eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Halihazırda 18 oyunu bünyesinde barındıran şirket, amacına ulaşması halinde yıl sonunda yaklaşık 50 oyunla daldaki yerini bir epey sağlamlaştıracak.

Mevcut Netflix oyunları ise şöyle;

 1. Arcanium: Rise of Akhan
 2. Asphalt Xtreme
 3. Bowling Ballers
 4. Card Blast
 5. Dominoes Café
 6. Dungeon Dwarves
 7. Hextech Mayhem: A League of Legends Story
 8. Into the Dead 2: Unleashed
 9. Knittens
 10. Krispee Street
 11. Shatter Remastered
 12. Shooting Hoops
 13. Stranger Things: 1984
 14. Stranger Things 3: The Game
 15. Teeter (Up)
 16. This is a True Story
 17. Wonderputt Forever
 18. Relic Hunters: Rebels

Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Netflix’in oyun dalındaki performansı hakkındaki görüşleriniz nedir? Yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/netflix-oyun-isinde-kararli-bir-oyun-daha-eklendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu