NBA 2K20’deki en iyi 20 oyuncu açıklandı

2 dk


Visual Concepts tarafından geliştirilen spor oyunu NBA 2K20, 6 Eylül 2019tarihinde piyasaya sürülecek. Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, Androidve iOS platformları için hazırlanan yapımda yer alacak olan en iyi 20 oyuncu listesi ortaya çıktı.

NBA 2K20 en iyi oyuncular listesinde kimler var?

İlk beş listesinde iki adet 97 puan değerinde oyuncu yer alırken; üçüncü, dördüncü ve beşinci sırada 96 puanlık sporcular yer alıyor. Los Angeles Lakersekibinin en değerli oyuncusu olan LeBron James birincilik tahtında otururken, bu sene NBA’de Toronto Raptors ile şampiyonluk yaşayan Kawhi Leonardikinci sırada kendine yer tutuyor. Geriye kalan liste ise (güç, oyuncu ve oyuncunun takımı) şu şekilde:

NBA 2K20 en iyi çaylaklar listesi ne durumda?

NBA 2K20’nin kapağını süsleyen Anthony Davisyedinci sırada yer alıyor. Buna ek olarak Visual Concepts, en iyi ilk beş çaylak listesini de paylaşmayı ihmal etmedi.

Listenin en başında, NBA 2K11 yapımında 81 puan ile dikkat çekmiş ve o zamanlar bir çaylak olan John Wall ile aynı puanı alan Zion Williamson var. Kendisi, oyun içerisinde gelişime açık olan en iyi oyunculardan biri.

Her biri beş farklı takımı temsil eden çaylaklar, 77 puan ila 81 puan arasında ölçeklendirilmiş. Bu bağlamda, geleceğin yıldız adayları ne durumda? Yayımlanan en iyi beş çaylak listesi şu şekilde:

Basketbol yıldızlarının bulunduğu sıralamayı nasıl buluyorsunuz? Hatalı bir liste mi yoksa iyi bir liste mi?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
6 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir