Gündem

Müzikçi Şükriye Tutkun’dan Saray’daki İftar Sonrası Erdoğan Yorumu: ‘Keşke Babam Olsa’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği iftar davetine katılan müzikçi Şükriye Tutkun, toplumsal medya hesabından “Erdoğan keşke babam olsa” notunu paylaştı.

muzikci sukriye tutkundan saraydaki iftar sonrasi erdogan yorumu keske babam olsa 0 nRdbbpJX

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sanatkarlarla Dolmabahçe Sarayı’ndaki iftar yemeğinde bir ortaya geldi. İktidara yakın pek çok ünlü ismin bir ortaya geldiği geceye Türk Halk Müziği sanatkarı Şükriye Tutkun da katıldı.

‘Keşke babam olsa’ boşuna dememişim”

Twitter hesabından Erdoğan’a teşekkürlerini ileten Tutkun, ‘İftarını birkaç lokmayla açıp, namaz sonrası hiç oturmadan, tüm yorgunluğuna karşın, masalarımıza uğrayıp bizlerle sohbet eden, fotoğraf çektirmek isteyen herkese güleryüzle evet diyen, esprili, daima gülümseyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Keşke babam olsa’ boşuna dememişim’ bildirisini yazdı.

“Babam üzere adam”

Gecede Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortalarında geçen diyaloğu da anlatan Tutkun, ‘Sayın Cumhurbaşkanım, Kasımpaşalı sürücü Müslüm’ün kızıyım ben hatırlar mısınız, Tempa Matador minibüsü varmış, stada gelirmiş hep” Sonra fotoğrafını gösterdim, ‘Bitirim adammış’ dedi. Meğer ben daima tanıdığına dair hayaller kurmuştum. Babam üzere adam’ dedi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/sarkici-sukriye-tutkun-dan-saray-daki-iftar-sonrasi-erdogan-yorumu-keske-babam-olsa-1061990

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu