Gündem

Muharrem İnce’den Erdoğan’ın ‘Helallik’ Davetine Cevap: “Hesabını Yargıda Vereceksiniz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Adıyaman’da yaptığı açıklamada ‘Maalesef ilk bir kaç gün Adıyaman’da arzu ettiğimiz etkinlikte çalışma yürütemedik. Bunun için sizden ilk günler için helallik istiyorum.’ demişti. Yapılan açıklamaya Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den ‘Demokrasi helallik isteme değil hesap verme rejimidir. Erdoğan sen ve ekibin yapamadıklarınızın hesabını yargıda vereceksiniz!’ yanıtı geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunmak için gittiği Adıyaman’da açıklama yapmıştı.

muharrem inceden erdoganin helallik davetine cevap hesabini yargida vereceksiniz 0 3puVtRI4

Erdoğan’a bir tepki de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den geldi.

muharrem inceden erdoganin helallik davetine cevap hesabini yargida vereceksiniz 1 ArAqU7TJ

Muharrem İnce yaptığı paylaşımda, ‘Ben deprem bölgesinde ‘Ordu sahaya geç çıktı, ekipler müdahalede geç kaldı’ dediğimde hakaret eden Erdoğan, geç kalındığını itiraf edip helallik istiyor. Demokrasi helallik isteme değil hesap verme rejimidir. Erdoğan sen ve ekibin yapamadıklarınızın hesabını yargıda vereceksiniz!’ ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce’nin yanıtı 👇

Kaynak: https://onedio.com/haber/muharrem-ince-den-erdogan-in-helallik-cagrisina-yanit-hesabini-yargida-vereceksiniz-1131030

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu