Dizi & Film

Müge Anlı Arife Gökçe Olayı Nedir? Arife Gökçe Bulundu mu? Müge Anlı Sinan Sardoğan Kimdir?

ATV’nin sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert günlerdir aynı konu üzerinde çalışmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’nin büyük bir merakla beklediği Arife Gökçe dosyasında neler yaşandığı yakından takip ediliyor. Kaybolan Arife Gökçe’nin bulunup bulunmadığı merak edilirken, şüphelerin odak noktası Sinan Sardoğan oluyor. Konuyu kaçıranlar için Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Sinan Sardoğan kimdir? İşte detaylar…

Müge Anlı Arife Gökçe Olayı Nedir?

muge anli arife gokce olayi nedir arife gokce bulundu mu muge anli sinan sardogan kimdir 0 lm5wRWmp

17 Aralık 2022 Cumartesi günü kaybolan Arife Gökçe aranmaya devam ediyor. Üzerinde ev kıyafetleri ve terlikleriyle kaybolduğu bilinen Arife Gökçe, son olarak evde yemek yapıyormuş. Yemek yaptığı tavanın yanmış ve kaynaması için ocağa koyduğu sütün taşmış olması, Arife Gökçe’nin başına başka şeyler geldiğine dair şüpheleri artırmıştı. Arife Gökçe’nin kocası Fikri Gökçe, eve geldiğinde mutfağın halini gördüğünü, pencerelerin açık olduğunu, telefonunun ve takma dişlerinin evde olduğunu görünce jandarmaya başvurmuştu.

Müge Anlı Arife Gökçe Bulundu mu?

muge anli arife gokce olayi nedir arife gokce bulundu mu muge anli sinan sardogan kimdir 1 EQ5T6wTF

Jandarmanın ardından eşi Arife Gökçe’yi bulma ve ipucu yakalama umuduyla Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Fikri Gökçe’nin arayışları sürüyor. Fikri Gökçe programda yaşadıkları köyde psikolojik rahatsızlıkları bulunduğunu söylediği Sinan isimli kişiden ve onun iletişim kurduğu diğer isimlerden şüphelendiğini söylüyor.

Müge Anlı Sinan Sardoğan Kimdir?

muge anli arife gokce olayi nedir arife gokce bulundu mu muge anli sinan sardogan kimdir 2 SkJYuyZD

Kaybolan Arife Gökçe olayının şüphelileri arasında yer alan Sinan Sardoğan, kendinden yaşça büyük kadınları taciz etmesi ve mesaj atması ile biliniyor. Kadınlara ve komşularına pek çok mesaj attığı ve çirkin davranışlarda bulunduğu öğrenilen Sinan Sardoğan hakkında ihbarlar gelmeye devam ediyor.

Arife Gökçe olayının baş şüphelisi olan ve kadının kaybolduğu gün evinin etrafında gezildiği öğrenilen Sinan Sardoğan, çelişkili açıklamalarda bulunuyor.

muge anli arife gokce olayi nedir arife gokce bulundu mu muge anli sinan sardogan kimdir 3 9wA5XTl8

Sinan Sardoğan, Arife Gökçe Olayında Suçlu mu?

muge anli arife gokce olayi nedir arife gokce bulundu mu muge anli sinan sardogan kimdir 4 b9kAEXsp

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sonrası misafir edildiği otelden gizlice çıkmaya çalışan ve güvenlik kameralarına yakalanan Sinan Sardoğan, Müge Anlı ekibi tarafından engellendi. Tokat’a otobüs bileti baktığı görülen Sardoğan görüntülendiğini anlayınca kaçmaya başladı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/muge-anli-arife-gokce-olayi-nedir-arife-gokce-bulundu-mu-muge-anli-sinan-sardogan-kimdir-1118328

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu