Sıradaki içerik:

Jonsbo,Yeni İşlemci Soğutucusunu Duyurdu: İşte Detaylar!

e
sv

MSI, Optix MAG274R Oyun Monitörünü Tanıttı!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

MSI, Optix MAG274R’yi sunar ve bu monitörde 27 inç ekran ve 144 Hz yenileme hızı bulunur. Bu monitör eSports oyuncuları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve Optix MAG274R monitör MSI’nın en yeni IPS panel tabanlı oyun monitörüdür. en iyi görüntüleme deneyimi ve aynı zamanda en akıcı oyun deneyimi.

MSI Optix MAG274R Özellikleri

MSI Optix MAG274R, eSports oyuncuları düşünülerek oluşturulmuş bir oyun monitörüdür.

Optix MAG274R oyun monitörü bir IPS paneli kullanır ve IPS panel tipi minimum renk kaymaları ve genel olarak muhteşem bir izleme deneyimi ile daha geniş bir görüntüleme aralığı sunar. IPS paneli, bu monitörün fevkalade net görüntüler sunmasını sağlar ve en rahat oyun deneyimini sağlamak için ekran rengini ve parlaklığını optimize eder.

Bu monitörün 1920 x 1080 çözünürlüğü, eSports oyunları ve FreeSync Premium’un dahil edilmesi için mükemmeldir. Bu Dinamik Yenileme Hızı teknolojisi, kullanıcıların normalde deneyimleyeceği herhangi bir ekran yırtılmasını veya kekemeliği ortadan kaldırır. FHD çözünürlüğün yanı sıra, bu monitör HDR’ye hazırdır, bu teknoloji daha fazla ayrıntı ve daha geniş bir renk yelpazesi ile görüntüler üretir ve görüntülerin insan gözüyle görülene çok daha yakın görünmesini sağlar.

Optix MAG274R oyun monitörü, eSports oyuncuları düşünülerek tasarlanmıştır ve bu monitör 144 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresine sahiptir. Bu daha hızlı yenileme hızı ve hızlı tepki süresi, bu monitörü birinci şahıs nişancı, avcı ve yarış simülatörleri gibi yüksek enerjili, yüksek aksiyonlu oyunlar için mükemmel hale getirir. Bu oyunlar, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunları gibi diğer oyunlarla karşılaştırıldığında hızlı ve hassas hareketler gerektirir.

Aydınlatma için Optix MAG274R oyun monitörü, monitörün arkasında bulunan yumuşak bir ortam ışığı sağlar. MSI’nın Mystic Light’ı kullanarak, kullanıcılar kullanıcının bilgisayar sistemindeki iç aydınlatmaya uyacak şekilde istenilen rengi seçebilirler. Bu monitörün aydınlatması, monitörünüzün bağlı bilgisayarda çalınan müziğe arka ışık dansını sağlayan bir oyun yankısına sahiptir.

Bağlantı için, Optix MAG274R oyun monitörü, monitörün arkasında bulunan oldukça fazla sayıda bağlantı noktasına sahiptir. Optix MAG274R monitörde iki HDMI bağlantı noktası ve tek bir DisplayPort bulunur, video giriş bağlantı noktalarına ek olarak bu monitörde USB Type-C bağlantı noktası, iki USB Type-A bağlantı noktası ve tek bir USB Type-B bulunur Liman.

Ne yazık ki, bu noktada fiyatlandırma veya çıkış tarihi yayınlanmadı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.