Sıradaki içerik:

Nokia 7.3 ve 9.3 Modelleri Yakında Satışa Çıkıyor!

e
sv

Mount & Blade II: Bannerlord’un Performansını Güçlendiren Güncelleme Geldi

951 okunma

Uzun seneler süresince beklenilen ve pazara çıktığından bu yana her gün yeni bir güncelleme alan Mount & Blade II: Bannerlord, yeni güncelleme ile çok daha rahat oynanabilir duruma geldi.

Son senesinin bilhassa de ülkemizde en çok beklenilen oyunlarında bir tanesi hiç kuşku yok ki Mount & Blade II: Bannerlord olmuştu. Oyun geçen zamanlarda pazara çıktı. Çıktığı günden bu yana da oyun ilerlemeye devam ediyor.

Hemen her gün bir güncelleme alan Mount & Blade II: Bannerlord, Steam’de ilk büyük güncellemesi amacıyla bir Beta yayınladı. Oyunun Steam sayfasında Taleworlds Entertainment doğrulusunda paylaşılan gönderide, oyunun Alpha ve Beta olarak iki dala ayrıldığı açıklandı.

Mount & Blade II: Bannerlord’da Beta versiyon

Oyun geliştiricilerinin açıklamalarına göre beta kısmına ayrılan kullanıcılar, oyunun gelişim sürecinde plan edilen farklılıklare en az 1 hafta eskiden erişebilecek. Açık testler bu şekilde gerçekleştirilecek. Bu süreçte sık sık güncellemeler yapılacak.

Mount & Blade II: Bannerlord’un beta kısmına gelen ilk büyük güncelleme ise oyunun performansını arttırmayı amaçlıyor. Bu güncelleme ile oyunun RAM ve VRAM kullanımı azalırken detaylı çökmeler de düzeltildi. Oyunun kullanıcı arayüzünde ve harp suni zekasında da farklılıklar gerçekleştirildi. Hem de oyuna yeni görseller eklendi.

Taleworlds, amaçlarının beta sürecinde problemleri erken keşfetmek ve bu problemleri düzeltecek yamalar yayınlamak olduğunu açıkladı. Firmanın hedefinde ise her hafta yeni bir beta versiyon güncellemesi gerçekleştirme yer alıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord güncellemesi performans odaklı oluyor!

Mount & Blade II: Bannerlord, gerektiğince çok farklılık yapıyor. Oyunun güncelleme notlarına buradan erişebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda ise performans merkezli farklılıklar göze çarpıyor.


Güncelleme notlarına göre oyunun ses sistemi daha iyi duruma getirilirken, çoklu çekirdek performansında da büyük gelişmeler kaydedildi. Hem de birtakım küçük tefek performans geliştirmeleri de yapıldı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.