Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim’e Bugün Kavuşacak!

2 dk


Ankara odaklı oyun stüdyosu TaleWorlds doğrulusunda uzun yıllardır tasarlanan rol yapma – strateji oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, çok çok çok uzun vakit beklemenin sonrasında çıkışını gerçekleştirdi.

Mount & Blade serisi, Türkiye’de tasarlanan en mühim oyunlardan birtakımlarını yapısında barındırıyordu. Bugüne kadar milyonlarca kopya satarak, rüşünü ispatlayan seri son olarak 2010 senesinde Warband ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. TaleWorlds ise 2012 senesinde yaptığı açıklama ile Mount & Blade II: Bannerlord üstünde çalışmaya başladığını dile getirmişti.

2012 senesinden bugüne kadar tasarlanan Mount & Blade II: Bannerlord, geliştirme zamanı ile development hell çemberine dahil olan yapımlar arasına ismini yazdırmıştı. TaleWorlds ise her seferinde mükemmel bir oyun meydana koymak ve oyunculara detaylı yenilikler sunmak adına geç kaldıklarını dile getiriyordu. Büyük bekleyiş sona erdi ve oyun bugün itibarıyla erken erişime açıldı.

Mount & Blade II: Bannerlord erken erişime açılıyor
TaleWorlds Entertainment merakla beklenilen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un Erken Erişim tarihinin 30 Mart 2020 olarak değiştirildiğini açıkladı. Oyuncular 30 Mart günü (bugün) Türkiye saatiyle 14.00’dan itibaren oyunu indirmeye başlıyor.

Mevcut şartlar nedeniyle haftalardır evlerinden çalışmakta olan geliştirici ekip, geliştirme vakitcini amaçlanan biçimde yürütmek amacıyla sıkı bir çalışma içerisindeydi.

Oyunu olası olan en kısa vakitde oyuncularla buluşturmak isteyen ekibin büyük çabaları yardımıyla Mount & Blade II: Bannerlord’un Erken Erişim tarihi bir gün öne çekildi.

TaleWorlds ayrıca, Erken Erişim’in ilk iki haftasına özel olarak oyunun %10 indirimle satılacağını duyurdu. Mount & Blade serisinden rastgele bir oyuna sahip olan kullanıcılar ise birtakım dijital mağazalarda ek %10 indirim alabilecek. Oyunun Steam sayfasını ziyaret edebileceğiniz gibi derhal alttaki indir tuşuna basmak amacıyla ayrıntıları görebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

64
8 Paylaşım, 64 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir