Genel

Mount & Blade II: Bannerlord artık Playstore’da!

İlk kez 2008’de yayınlanan “Mount & Blade”in devam oyunu “Mount & Blade II: Bannerlord”, Türk oyun firması TaleWorlds Entertainment doğrulusunda geliştirildi ve tamamiyle Türkçe olarak hazırlandı
Türkiye’yi yenilikçi teknolojiler ile biraraya getiren Türk Telekom, oyun severlerin nabzını dijital oyun platformu Playstore ile tutuyor.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, Türk Telekom, dijital oyun platformu Playstore’da heyecan veren yapımları kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda, hayranlarının uzun vakittir merakla beklediği “Mount & Blade II: Bannerlord” isimli devam oyununu, Playstore’da erken erişime açıyor. Tamamı Türkçe hazırlanan oyun, Türkiye’de oyuncuların en sevdiği aksiyon yapımlarının başında geliyor.

Strateji esaslı RPG (Rol Yapma Oyunu) türündeki Mount & Blade II: Bannerlord ile Orta Çağ döneminde Kalradya kıtasında oyunculara gerçek harp tecrübesi yaşatılıyor. Birliklerini denetim edebilen oyuncular, eş vakitli olarak harplara katılabiliyor, görevleri yerine getirerek beceriler kazanıyor ve bu yetenekleri geliştirebiliyor.

  • Türkiye’nin marka aksiyon oyunu

İlk kez 2008’de yayınlanan “Mount & Blade”in devam oyunu “Mount & Blade II: Bannerlord”, Türk oyun firması TaleWorlds Entertainment doğrulusunda geliştirildi ve tamamiyle Türkçe olarak hazırlandı. Erken erişime açılan oyun, tasarlanan grafikleri, ayrıntılı karakter oluşturma ekranı, kale kuşatması, diplomasi mantığı, harp bölümünde ordu idaresi ve gerçekçi harp mekanikleriyle oyunculardan tam not aldı.

PC ve Mac platformları amacıyla 3 binden çok oyunun, Free to Play paketleri, PlayStation 4 oyunları ile oyuncu ekipmanlarının satışa sunulduğu Playstore’da “Mount & Blade II: Bannerlord” oyununun erken erişime özel satış fiyatı 129 TL olarak belirlendi.

Türk Telekom’un evde internet müşterileri, internet faturasına ek 12 aya varan taksit opsiyonuyla Türk Telekom müşterisi olmayan oyun severler ise kredi kartı ya da mobil ödeme opsiyonuyla oyunu satın alabiliyor. Oyuna, bu adres üzerinden ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu