Motorola One Fusion Plus Haziran Ayında Çıkabilir - TeknoBizdeyiz
Kapat

Motorola One Fusion Plus Haziran Ayında Çıkabilir

Motorola birkaç ay önce Edge + ‘ı piyasaya sürdüğünde amiral gemisi segmentine döndü. Şimdi, yeni bir ipucu Motorola One Fusion Plus adlı bir cihazın Haziran ayı başlarında piyasaya sürüleceğini ortaya çıkardığı için şirket orta sınıf segmentinde bir yer arıyor gibi görünüyor.

Yeni Motorola One Fusion Plus ve çıkış tarihi XDA tarafından Youtube cihaz rapor sayfasında görüldü . Sayfadaki liste, bir yer tutucusu olabilecek bir işleme sahip cihazı gösterir. Listedeki ayrıntılar, 1080p çözünürlüğe sahip 6,5 inç FHD + ekrana işaret ediyor. Ancak, ekranın panelinden bahsedilmez.

Sızdıran Özellikler

Ayrıca, Qualcomm Snapdragon 730, Android 10’da çalışacak olan cihaza güç veriyor gibi görünüyor. Ayrıca, 5000mAh’lik bir pil yedeklemeyi sağlayacaktır. İlginç bir şekilde, liste Haziran 2020’de bir ay önce tipster Evan Blass tarafından sağlanan aynı sızıntı olan ve aynı zamanda Fusion’ın daha düşük bir varyantı olabileceğini belirten bir lansmana işaret ediyor.

XDA sayesinde, hem One Fusion hem de One Fusion Plus’ın daha fazla ayrıntısına sahibiz. One Fusion + kodlu ‘özgürlük’ iki model numarasına sahiptir: XT2067-1 ve XT2067. Birincil nişancı olarak 64MP Samsung ISOCELL GW1 dahil olmak üzere birden fazla kameraya sahip olacak.

Beklenen RAM ve Depolama seçenekleri

One Fusion +, 4 / 6GB RAM, 64 / 128GB depolama varyantlarına sahiptir. 4G LTE desteğine sahiptir ve Cloud ve Sugarfrost renkleriyle gelir. Cihaz FCC sertifikalıdır ve Ortadoğu, Asya Pasifik, Avrupa, ABD ve Hindistan’da piyasaya sürülmelidir.

Ek olarak, One Fusion ‘Titan’ olarak adlandırılmıştır ve One Fusion + ‘nın daha düşük bir çeşidi olacaktır. 1600 × 720 piksel çözünürlüğe sahip 6.52 inç HD + ekrana sahip olacak. Bir Qualcomm Snapdragon 710 SoC ile güçlendirilecek. 8MP, 5MP ve 2MP sensörlü 48MP Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü dört kameralı kurulum var.

Depolama varyantları arasında 4 / 6GB RAM, 64 / 128GB depolama bulunur. Telefon Siyah ve Mavi renkte gelecek. Brezilya, Latin Amerika ve çeşitli Asya ülkelerinde lanse edilmesi muhtemeldir. 

Onlar hakkında başka bir bilgimiz yok ve söylentiler lansman tarihi yaklaştıkça daha fazla bilgi edinebiliriz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir