Moto Razr 2, 2020 Şeması Sızıntıları,Yeni Tasarım

2 dk


Motorola, katlanabilir bir akıllı telefonu tüketiciler için satın almaya hazır hale getiren birkaç üreticiden biridir. Şirketin şimdi 2019 Moto RAZR’ın devamını başlatması bekleniyor. 9 Eylül lansmanına davetlerin gönderildiği ortaya çıktı; 2020 Bugün Moto RAZR olarak biliniyor olabilir nesil Moto RAZR katlanabilir telefon açıklayacak olan A etti yaklaşan Moto Razr 2020 şemasını etiketli su yüzüne olasılıkla AT & T markalı telefonun kullanım kılavuzundan.

Resimlerden, açma / kapatma tuşunun telefonun sol tarafına yerleştirildiği not edilebilir; ancak sağ üst taraftaki ses düğmeleri. Parmak izi sensörü yaklaşık olarak aynı yerde kalırken, Moto batwing logosu bu sefer tarayıcı olacak.

MOTO RAZR 2020 SÖYLEŞİ ÖZELLİKLERİ

İlginç bir şekilde, bundan önce , akıllı telefonun katlanabilir bir ekrana entegre olacağını ve kullanıcının dokunuşuna hassas tarafları olacağını gösteren bir patent vardı  . Patentin anlattığına göre; yanal dokunma bandı, 20 farklı işlevi ilişkilendirebilen birkaç sensörden oluşacaktır. 20 farklı jestin tanınmasına uygun olarak. Yuvarlak kenarların kendi başına eklenmemesi gerektiğini kastediyoruz. Belli bir işlevi olacak.

Motorola RAZR 2, Snapdragon 765G yonga setiyle birlikte gönderilecek; 8 GB RAM ve 256 GB yerel depolama ile birlikte. Cihazın 6.2 inçlik esnek bir P-OLED dahili ekrana sahip olması beklenirken, dış ikincil ekranın 2,7 inç’e kadar çıkıntı alacağı söyleniyor. Motorola’nın ayrıca, önceki modelde sırasıyla 16MP ve 5MP yerine RAZR’daki kameraları arkada 48MP sensör ve çentik altında 20MP selfie atıcı ile yükseltmesi bekleniyor.

MOTO RAZR 2019 ÖZELLİKLERİ

Hatırlamak gerekirse, Moto Razr 2019, 876 x 2142 piksel çözünürlüğe sahip 6,2 inç pOLED Flex View ekranla birlikte geliyor. Ayrıca 21: 9 en boy oranıyla birlikte geniş bir çentiğe sahiptir. İkincil ekran ise 2,7 inç ve 600 x 800 piksel çözünürlükte. 

Kapak ekranı, selfieler için kaydırma pedi veya vizör gibi çok sayıda görev için kullanılabilir.Kaputun altında, katlanabilir telefon, 6GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 710 yonga seti üzerinde çalışıyor. 

Optikler için, cihazın çift LED flaşla birlikte birincil 16 MP kamerası var. Özçekimler ve görüntülü görüşme için tek bir 5 MP ön kamera var. Bunların tümü, 15W hızlı şarj desteğine sahip küçük bir 2.510mAh pil ile desteklenmektedir. Diğer özellikler arasında Android 9 Pie, Bluetooth 5.0, NFC, şarj için Type-C bağlantı noktası ve e-SIM bağlantısı bulunur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
7 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir