Sıradaki içerik:

Honor X10, Kirin 820 SoC’yi Paketlediğini ve Desteklediğini Doğruladı!

e
sv

MIUI 12 Xiaomi’ye Fark Katacak

149 okunma

Xiaomi, yeni bir kamera tasarımı ekleyen yeni MIUI 12’yi resmi olarak piyasaya sürdü. Ancak, bazı kullanıcılar özel kamerada seçilebilecek çok az mod olduğunu bildirmişlerdi. 

Bugün Xiaomi kamera departmanı ürün direktörü @Queena_ Xiaomi , mevcut özel kameranın artık seçilebilecek daha fazla modu olduğunu söyledi. Daha fazla işleve erişmenin iki yolu vardır: sola / sağa ve yukarı / aşağı kaydırın.

“Arkadaşlarımızın isteği üzerine özel kameramıza daha fazla mod seçeneği ekledik. Birbiriyle etkileşim kurmak için iki yol sağlar, daha fazla işlevsellik için sol ve sağ kayma ve yukarı ve aşağı. MIUI 12’nin dahili beta sürümüne yükseltildi. Bugünün sürümü olan herkes bunu deneyebilir. Herhangi bir deneyiminiz varsa, bana bir mesaj bırakabilirsiniz. Hala ayarlama sürecindeyiz. Hangi etkileşim yöntemini tercih edersiniz? Hedefimiz, kamerayı sadece soğuk bir araç değil, canlı hale getirmek, bu nedenle özelleştirmeyi en uç noktalara taşımak için herkesle birlikte çalışacağız. ”

Xiaomi yetkilisi

Söylediği gibi, Xiaomi kameradaki mevcut değişiklik MIUI 12 dahili test sürümünde mevcut. Beta sürümüne katılıyorsanız, denemek ve geri bildirim bırakmak isteyebilirsiniz.

Beta sürümü burdan indirebilirsiniz

Xiaomi MIUI 12 kamera yeni bir etkileşim arayüzü ve hareket tasarımı sunuyor. Ayrıca, tam ekran çekimin yanı sıra işlev, renk ve ses özelleştirme gibi yeni özellikleri de destekliyor. Ayrıca, kameranın çekim düğmesi artık tam ekran biçiminde daha küçük.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.