Sıradaki içerik:

Call of Duty: Mobile’de Ramazan sürprizi!

e
sv

MIUI 12 ROM Yayınlandı! MIUI 12 Nasıl Olacak?

228 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 için ROM dosyaları yayınlandı. Cihazınıza ideal ROM’u indirerek yeni arayüzü şuandan deneyebilirsiniz.

Xiaomi geçen zamanlarda MIUI 12 arayüzünü tanıtmış ve Beta testlerinin başlayacağını açıklamıştı. Bugün belli başlı Xiaomi telefonları için Beta testi adeta başladı. Yeni tasarımı ile Apple’ın iOS işletim sistemini andıran arayüz, gerektiğince yalın ve kullanımı kolay yapısı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Hız ve kararlılık konusu ile ilgili rakiplerine taş çıkaran MIUI arayüzünün yeni sürümü ile sisteme bir dizi de yenilik ekleniyor. Kapalı testleri başlayan arayüzün, 2020 senesi ortamında nerdeyse son 2 sene ortamında tanıtılan bütün Xiaomi telefonlarına geleceğini belirtelim.

ROM‘u yüklediğiniz takdirde telefonunuzdaki bütün bilgilerin silineceği riskini ve yeni arayüzde Beta adımında bulunduğu için problemler yaşayabileceğinizi belirtelim.

Bu yüzden ROM’u yüklemeden evvelce kesinlikle yedek almanızı tavsiye ediyoruz. Eğer ROM yükleme işlemleri ile ilgili bilgi sahibi değilseniz Beta sürümlerinden uzak durmanız gerektiğinin altını çizelim.

MIUI 12 ROM

Redmi Serisi

Xiaomi Mi Serisi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.