Sıradaki içerik:

Apple Music’ten Türk Sanatçılara Destek!

e
sv

MIUI 12 Global Çıkış Tarihi Açıklandı

231 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

MIUI 12 Haftaya Global Olarak Çıkıyor

Kendi ülkesinde, Çinli üretici Xiaomi yeni MIUI 12’yi zaten sundu ve bazı akıllı telefonlar için zaten bir beta sürümü hazırladı.

MIUI 12’nin son versiyonunun önümüzdeki ay Çin’de yapılması bekleniyor – en azından ilk cihazlar için. MIUI’nin global sürümünü kullananlar biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

MIUI 12 Global önümüzdeki hafta dünya çapında sunulacak

Ne kadar? Xiaomi bu soruyu 19 Mayıs 2020’de cevaplayabilir. MIUI 12’nin küresel sürümünü çevrimiçi bir etkinlikte sunacaklar. Etkinlik GMT + 8 ile 20.00 arasında planlandı ve elbette YouTube’da yayınlanacak. Canlı yayın çevrimiçi olur olmaz, elbette sizi tekrar bilgilendireceğiz.

Nisan ayının son haftasında Xiaomi, yeni özel Android cildi – MIUI 12’yi duyurdu. Şirket, duyurunun yanı sıra, birçok el cihazı için çeşitli yapılar da sağladı. 

Ancak, tüm bu ROM’lar MIUI 12’nin Google Hizmetlerinden yoksun ve yalnızca İngilizce ve Çince dilleri olan Çince sürümüne dayanıyordu. Şimdi, firmware’in Global şubesini bekleyen kullanıcılar nihayet gülümseyebilir. Sonuçta, şirket Hindistan’da MIUI 12 Global ROM pilot test cihazları arıyor.

Çinli firma şu anda Hindistan’da sadece iki cihaz olan MIUI 12 Global pilot test cihazlarını işe alıyor – Redmi K20 ve K20 Pro. Ancak, bu listenin çok yakında daha fazla cihazla birlikte büyümesini bekliyoruz.

İki cihazdan birine sahipseniz ve ilgileniyorsanız 14 Mayıs 21:00 IST tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz. Tabii ki, beta yapılarının hala istikrarlı olmaktan uzak olduğunu düşünmelisiniz.

Bu nedenle, el cihazı günlük sürücünüzse bunu yanıp sönmenizi önermiyoruz. Beta programı aracılığıyla, şirket olası hataları düzeltmek ve mümkün olan en kısa sürede kararlı bir sürüm sunmak için test uzmanlarından geri bildirim alacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.