Minecraft Artık Bambaşka Bir Gerçekçilikte!

3 dk


En son yayınlanan GeForce Game Ready Sürücü güncellemesi Minecraft RTX’in yarın başlayacak betası için ilk gün optimizasyonu ve geliştirmelerini sunuyor.

En son yayınlanan GeForce Game Ready Sürücü güncellemesi Minecraft RTX’in yarın başlayacak betası amacıyla ilk gün optimizasyonu ve geliştirmelerini sunuyor. Hem de yeni güncelleme, Minecraft RTX betası amacıyla DLSS 2.0’ı etkinleştiriyor ve özelliği kullanmak amacıyla gereklilik arz ediyor.

Yeni sürücü ek olarak, Saints Row: The Third Remastered, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ve SnowRunner amacıyla en iyi tecrübesi sunuyor ve üç yeni G-SYNC Uyumlu oyun monitörü desteğini de yanında getiriyor.

Minecraft Artık Gerçekçi!

Dün NVIDIA, Microsoft ve Mojang Studios, Minecraft RTX’in 16 Nisan’da Pasifik saatiyle 10.00’da beta olarak pazara sürüleceğini açıkladı. Minecraft RTX, ilerlemiş bir ışın izleme olarak adlandırılan path tracing, yeni fiziksel tabanlı dokular sahibi olan bloklar ve NVIDIA DLSS 2.0 ile beraber geliyor. Bu teknolojiler, dünyanın en çok satan video oyunu Minecraft’a yeni kuşak bir grafik niteliğini getiriyor. NVIDIA ilaveten oyunculara, yaratıcıların kendi RTX dünyalarını oluşturmalarına yardımcı olmak hedefiyle meydana getirdiği rehberlerle beraber Minecraft Marketplace’te 6 yeni Minecraft RTX dünyasını da bedava olarak sunuyor.

Bu duyuru ışın izlemenin oyun ekosisteminde meydana getirdiği devam eden ivmeye işaret ediyor. Minecraft’ın ışın izleme teknolojisiyle güncelleştirilmesi ışın izlemenin bundan sonra ana akım olduğunu işaret ediyor ve Minecraft ile ışın izleme her yaştan milyonlarca oyuncunun tüketimine sunuluyor.

İyi bir ilk gözlem bırakabilmek amacıyla yalnızca bir şansınız olur ve bu oyunlar amacıyla de geçerlidir. NVIDIA, üstünde çalıştığı oyun hâlâ geliştirilmekte olsa bile her oyunun ilk gözleminden iyi bir netice elde etmek amacıyla çok çaba sarf ediyor. Game Ready sürücüleri, oyunlar amacıyla bütün mühim kilometre taşlarını desteklemeyi amaçlıyor ve bu NVIDIA’nın her oynadığınızda size en iyi tecrübesi sunmak amacıyla her vakit uğraştığı manasına geliyor. Oyunlar, yamalar ve DLC’ler vasıtasıyla yeni içerik ve özellikler kazanmaya devam ettikçe, NVIDIA sürücüleri de ilerlemeye devam edecek gibi görünüyor.

Minecraft RTX Farkı Nedir?

Üç Yeni G-SYNC Uyumlu Ekran

G-SYNC Uyumluluk uygulaması, G-SYNC ekosistemini genişleterek tutarlılık gerçekleştirmeyi ve kullanıcıları hangi giriş srandardı monitörlerin iyi bir parametre yenileme sürati (VRR) tecrübesi sunmuş olduğu konusu ile ilgili eğitmeyi amaçlıyor.
Onaylanmış yeni monitörler; Acer XB273GP, Acer XB323U ve ASUS V27B, oyuncuların üst seviye oyun monitörü arayışındaki seçeneklerini çoğaltıyor.

G-SYNC Uyumluluk uygulaması kapsamında NVIDIA, AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki tecrübesi test etmek amacıyla monitör OEM’leriyle beraber çalışıyor. Başarılı olanlar “G-SYNC Uyumlu” olarak onaylanıyor. G-SYNC uyumlu monitörlerin tam listesine ulaşmak amacıyla buraya tıklayabilirsiniz.

NVIDIA Game Ready Sürücüleri Hakkında

Game Ready Sürücüler, fazlası büyük oyun amacıyla lansman günü ya da evvel hazırlanarak en iyi performans ve mükemmel oyun tecrübesi sunmak üzere ayarlanıyor. Bütün NVIDIA Game Ready Sürücüleri, Microsoft WHQL sertifikalı olarak yayınlanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
6 Paylaşım, 48 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir