Sıradaki içerik:

Zoom Vs. Microsoft Teams Vs. Google Meet – Video Konferans İçin Hangisi Daha İyi?

e
sv

Microsoft, Xbox Series X açılış ekranını açıkladı!

1178 okunma

Microsoft bugün Xbox Series X önyükleme ekranı animasyonunu ortaya koyuyor ve bir Temmuz etkinliği sırasında birinci taraf Xbox Game Studios oyunlarına odaklanmayı vaat ediyor. 

7 Mayıs Perşembe günü Xbox Series X oyun etkinliğinde yapılan bir teaser videosunda Microsoft, X Serisi önyükleme animasyonunu ve sesini “bu Perşembe Inside Inside’ın yeni bir bölümünü başlat” başlığıyla ustaca ortaya koyuyor.

Önyükleme animasyonu sadece Xbox’ı belirtir ve konsolu her açtığımda ve surround ses sistemim yüksek olduğunda mevcut Xbox One X’in gümbürtü ve patlaması kadar agresif değil. Xbox Series X önyükleme sesi çok daha ayrılmış ve XP ve Vista dönemindeki bazı eski Windows seslerine benziyor.

Önyükleme ekranlarının yanı sıra Microsoft, yaz boyunca Xbox Game Studios oyunları hakkında daha fazla bilgi vermeyi vaat ediyor.

Microsoft’ta oyun pazarlamacılığı başkanı Jerret West , “Temmuz ayında Xbox Game Studios’tan gelen inanılmaz oyunlara odaklanmak için zaman ayıracağız ” diye açıklıyor. 

“Bazı stüdyo ekiplerimiz ilk önce yeni oyuna bakışları, Xbox Series X için optimize edilen geliştirme ekiplerinin görüşlerini ve yepyeni oyun duyurularını paylaşmak için sabırsızlanıyor.”

XBOX Açılış Ekranı

Xbox Series X için olası oyun gecikmeleri uyarılarına rağmen Microsoft, “amacımız Xbox Series X ve Halo Infinite’ı bu Tatil’i başlatmak için kalıyor” diyor. 

Microsoft şimdi X Serisi lansmanının başlangıcında aylık “Xbox 20/20” akışlarına sahip olacak. Bunlar Perşembe günü Microsoft’un yeni Akıllı Teslimat özelliğinden yararlanacak başlıklar da dahil olmak üzere üçüncü taraf Xbox Series X oyunlarını vurgulamayı planladığı bir etkinlikle başlıyor.

Xbox Smart Delivery programı, bir oyunun Xbox One sürümünü satın almanızı ve Xbox Series X sürümüne ücretsiz yükseltme yapmanızı sağlıyor. 

Assassin’s Creed Valhalla – popüler franchise’ın yeni Viking tabanlı yinelemesi – yeni nesil konsollar için cesaret verici bir işaret olan Smart Delivery’yi destekleyecek.

Bu haftanın etkinliği ayrıca 4K çözünürlüğü, 120 fps, DirectStorage, donanım hızlandırmalı DirectX ray izleme, daha hızlı yükleme süreleri ve daha fazlasını destekleyen başlıklar da dahil olmak üzere Xbox Series X için optimize edilmiş oyunları içerecek. Perşembe günü Microsoft’un tüm Xbox Series X duyurularını ele alacağız, bizi takip etmeye devam edin.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.