Microsoft Teams, Temmuz Ayı Ortasında Telsiz Özelliğini Alacak

1 dk


Microsoft bu yıl Ocak ayında, Microsoft’un işbirliği aracını kullanan işletmeler için bir dizi yeni özellikle birlikte Microsoft Teams için telsiz özelliğini duyurdu. Microsoft, bu özelliği bu yılın ilk yarısında Ekiplere getireceğine söz verdi.

Ve şimdi, Microsoft’un Teams için telsiz özelliğinin geliştirilmesi neredeyse tamamlandığından sözünü tutabilecek gibi görünüyor ve şirketin bu özelliği için genel bir önizleme olarak sunacağını duyuyoruz mid-Temmuz (aracılığıyla gelen Android kullanıcıları Dr. Windows’un ).

Bilmeyenler için, yaklaşan telsiz özelliği akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir telsize dönüştürecektir. Bu özellik çalışanların birbirleriyle kolay ve güvenli iletişim kurmalarını sağlayacaktır. Bas-konuş özelliği, işlev yapmak için hücresel verilerinizi veya bir WiFi bağlantınızı kullanır. Microsoft kurumsal başkan yardımcısı Emma Williams, “Güvenli olmayan ağlara sahip analog cihazların aksine, müşterilerin artık çapraz konuşma veya yabancılardan gizlice dinleme konusunda endişelenmeleri gerekmiyor” diyor.

Microsoft’a göre, telsiz özelliği “firstline çalışanlarını” güçlendirmek için tasarlandı ve ekip üyelerini departmanlar ve konumlar arasında birleştirmeye yardımcı olacak.

Microsoft Teams rakibi, Slack şu anda bas-konuş özelliğini kaçırıyor ve bu kesinlikle Teams’e rakibi üzerinde hafif bir avantaj sağlayacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

67
8 Paylaşım, 67 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir