Sıradaki içerik:

Artık Outlook’da E-posta Planlayabilirsiniz!

e
sv

Microsoft Teams, Temmuz Ayı Ortasında Telsiz Özelliğini Alacak

avatar

Çağrı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft bu yıl Ocak ayında, Microsoft’un işbirliği aracını kullanan işletmeler için bir dizi yeni özellikle birlikte Microsoft Teams için telsiz özelliğini duyurdu. Microsoft, bu özelliği bu yılın ilk yarısında Ekiplere getireceğine söz verdi.

Ve şimdi, Microsoft’un Teams için telsiz özelliğinin geliştirilmesi neredeyse tamamlandığından sözünü tutabilecek gibi görünüyor ve şirketin bu özelliği için genel bir önizleme olarak sunacağını duyuyoruz mid-Temmuz (aracılığıyla gelen Android kullanıcıları Dr. Windows’un ).

Bilmeyenler için, yaklaşan telsiz özelliği akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir telsize dönüştürecektir. Bu özellik çalışanların birbirleriyle kolay ve güvenli iletişim kurmalarını sağlayacaktır. Bas-konuş özelliği, işlev yapmak için hücresel verilerinizi veya bir WiFi bağlantınızı kullanır. Microsoft kurumsal başkan yardımcısı Emma Williams, “Güvenli olmayan ağlara sahip analog cihazların aksine, müşterilerin artık çapraz konuşma veya yabancılardan gizlice dinleme konusunda endişelenmeleri gerekmiyor” diyor.

Microsoft’a göre, telsiz özelliği “firstline çalışanlarını” güçlendirmek için tasarlandı ve ekip üyelerini departmanlar ve konumlar arasında birleştirmeye yardımcı olacak.

Microsoft Teams rakibi, Slack şu anda bas-konuş özelliğini kaçırıyor ve bu kesinlikle Teams’e rakibi üzerinde hafif bir avantaj sağlayacak.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.