Sıradaki içerik:

Spotify’dan Çok Faydalı Yeni Öneri Özelliği Geliyor

e
sv

Microsoft Surface Go 2 Özellikleri Ne Olacak?

517 okunma

Surface Go 2 özellikleri ile ilgili meydana çıkan bulgular daha büyük ekrana işaret ediyor.
Microsoft Surface Go 2 çıkışına gerektiğince az kaldığı düşünülüyor. Selefi Microsoft Store’da tükenen ve FCC onayı da alan cihazın Nisan sonu ya da Mayıs başında tanıtılması bekleniyor. Hem de cihazın teknik özellikleri ile ilgili da yeni bulgular meydana çıkmış durumda.

Buna göre Surface Go 2, 10.5 inç büyüklüğünde 1920 x 1280 çözünürlükte ekran ile istikbal. İlk modelin ise 10 inç 1800 x 1200 ekran ile yaklaştığını hatırlatalım. Bu ekran ebatı değişiklığına rağmen, cihazın kapladığı alanın ise aynı olacağı söyleniyor. Yani tablet daha ince çerçeve ile istikbal gibi gözüküyor.

Cihazın iki değişik prosedürcü alternatifi ile geleceği de bulgular arasında. Intel Amber Lake ailesini kullanan cihazlarda asli modelin Pentium Gold 4425Y, daha pahalı modelin ise Core m3-8100Y ile geleceği paylaşılıyor. Diğer özellikler ise tümleşik grafikler, 4 GB ya da 8 GB RAM, 64 GB eMMC ya da 128 GB SSD, USB Type-C, Surface Connect, microSD genişletme ve yüz tarife amacıyla kızılötesi kamera olarak sıralanıyor.

Surface Go 2 fiyatının ise aynı kalacağı ve 399 dolar olacağı söyleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.