Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S20 Serisi’nin Satışları Dibi Gördü!

e
sv

Microsoft Surface Book 3’ün Bazı Özellikleri Piyasaya Çıktı!

230 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft’un yeni Surface Book modeline dair birtakım yeni bilgiler meydana çıktı. Ortaya çıkan yeni verilere göre Surface Book 3, Intel Core i7 prosedürcüye ve 32 GB RAM’e sahip olacak.

Microsoft’un yeni Surface Book modelini önümüzdeki haftalarda duyurması bekleniyor. Şirket, bu hususta gerektiğince ağzı sıkı davransa da meydana çıkan birtakım yeni bulgular Surface Book 3’ün özelliklerine küçük bir bakış atmamızı sağlıyor.

Surface Book 3’ün donanım konusu ile ilgili öneme değer bir yükselme yaşayacağı malum. Hem de Energy Star sertifikasyonuna göre cihaz, Intel Core i7 prosedürcü ve 32 GB RAM gibi üst segment donanım özelliklerine sahip olacak.

Surface Book 3

Microsoft’un yeni Surface Book’u en az 1 TB depolama kısmıyla beraber istikbal. 2 TB depolama kısmı opsiyonunun de sunulacağı söylenirken birtakım kaynaklar, Surface Book 3’te 4 TB depolama kısmı olma olsılığıni iddia ediyor.

Yukarıda da bahsetmiş bulunduğumuz gibi yeni Surface Book, gücünü Intel Core i7’den alacak. İşlemcinin çekirdek başına asli sürati 1,3 GHz olacak ve dört adet fiziksel çekirdek bulunacak. Hem de cihazın güç kullanımına ait verileri de yukarıdaki görselden görebilirsiniz.

Surface Book 3, iki değişik ebat opsiyonuyla beraber istikbal. Tıpkı bir önceki nesilde bulunduğu gibi 13 inçlik ekrana sahip olan versiyon asli model olacak. 15 inçlik bir ekranla istikbal olan model ise yukarıda saydığımız donanım özelliklerini yapısında barındıracak.

Surface Book 3’ün şu anki Surface Book modellerine göre daha pahalı olacağını söylemek gerekiyor. Etiket fiyatındaki yükselişin sebebi, aygıtta sarfedilen donanımların yükseltilmesi olurken ülkemizde dövizin yükselmesi da yeni Surface Book cihazının fiyatının yükselmesinde bir hayli etkili olacaktır.

Çıkış tarihine dair şimdilik net bir tarih bulunmasa da cihazın duyurusunun bu ay ortamında gerçekleştirilme olsılığı bir hayli yüksek. Genellikle 19 Mayıs’ta dijital bir aktivite olarak düzenlenecek olan Build geliştirici konferansında yeni Surface Book’un duyurusunun yapılması mümkün gözüküyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.