Sıradaki içerik:

Huawei Y8s,İki Selfie Kamerası İle Geliyor!

e
sv

Microsoft, Surface Book 3’ü Bugün Tanıtabilir

589 okunma

Surface Book 3’ün en az üç GPU seçeneği ile ulaştığı onaylanmıştır. Surface Book 3, tüm Intel ve NVIDIA olayları olacak, hiçbir AMD APU veya GPU, Microsoft’un önde gelen Surface donanımına girmiyor.

Roland Quandt’a göre Surface Book 3 serisi bugün piyasaya sürülüyor .Microsoft’un çevrimiçi bir etkinlik sırasında Surface Book 3’ü tanıtmak yerine yeni bir 2’si 1 arada bir basın bülteninde yayınlayacağı anlaşılıyor.

Surface Book 3’ün renderları sızdırılmamış olsa da, Quandt, Microsoft’un en az üç GPU seçeneği sunacağını da doğruladı . Daha önce söylendiği gibi, 13.5 inçlik model sadece bir NVIDIA GeForce GTX 1650 ile mevcut olacak . Ancak Microsoft, 15 inçlik sürümü bir GTX 1660 Ti veya bir NVIDIA Quadro GPU ile sunacak . İkincisinin özellikleri bilinmiyor, ancak Quandt, seçilecek birden fazla Quadro GPU olacağını ima etti.

Quandt tarafından yayınlanan geçmiş bilgilere göre , en az üç Quadro varyantı olacaktır. Tümü 32 GB RAM ile gelecek ve 2,799,99 ABD dolarından başlayabilir.

Ayrıca, Malezya Standart ve Endüstriyel Araştırma Enstitüsü (SIRIM) ve Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT), Microsoft’un Wi-Fi 6 bağlantısı olan Surface Book 3’ü sunacağını pekiştirdi. Her iki sertifikada da 802.11 balta desteği olarak listelenen MIIT, yeni dönüştürülebilirlerin FCC dosyalarında da belirtildiği gibi bir Intel AX201D2W modeme sahip olacağını bildiriyor .

Surface Book 3 çok çeşitli işlemci seçenekleriyle de gelebilir. Görünüşe göre Microsoft, Core i7-1065G7 modeli de dahil olmak üzere Surface Book 3’ün Comet Lake-U ve Ice Lake-U sürümlerini geliştirdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.