Genel

Microsoft Sudoku 2.0 Kullanıma Sunuldu

Microsoft Sudoku 2.0 güncellemesi aldı ve “yeni renkler, heyecan verici yeni özellikler, yeni zorluk seviyeleri, günlük zorluklar ve daha fazlası” getirdi.

Microsoft Sudoku ücretsiz oynanabilir ve hatta Xbox Live başarıları sunar, ancak hem reklamları hem de oyun içi satın alımları içerir. Bununla birlikte, oyun içi satın alımlar, yukarıda belirtilen reklamları kaldırmak için sadece ücretli aboneliklerdir ve bir ödeme duvarının arkasında gizli herhangi bir sudoku içeriği bulamazsınız.

PC’de oynamak için Microsoft, Windows 10 sürüm 10240.0 veya daha üstü veya Windows 8.1, x64 veya x86 mimarisi ve DirectX Sürüm 10’a sahip olmasını önerir.

Oyunun resmi Microsoft Mağazası sayfasının izniyle aşağıdaki Microsoft Sudoku 2.0’da bulunan tüm değişiklikleri okuyabilirsiniz . Uygulamayı, önceki bağlantıyı izleyerek veya Microsoft Mağazası’nda “Microsoft Sudoku” arayarak da indirebilirsiniz.

Microsoft Sudoku, sevdiğiniz klasik oyunu tamamen yeni bir ışığa getiriyor! 1 numaralı mantık bulmaca oyunu, taze renkler, heyecan verici yeni özellikler, yeni zorluk seviyeleri, günlük zorluklar, başarılar ve DAHA FAZLA parlaklığı ortaya çıkardı! Her yaştan oyuncu için yüzlerce beyin eğitimi bulmaca ile zihninizi keskin tutun!

Oynamanın Yeni Yolları
Altı (6) zorluk seviyesi ile klasik bulmacaları oynayın, size doğru miktarda meydan okuma sunun. Size eşsiz Sudoku oyunlarının sonsuz kaynağını veren yeni oluşturulmuş bulmacalarla kendi hızınızda oynayın.

Daha fazla eğlence için, sayılar yerine Charms ile oynamak da dahil olmak üzere dört (4) farklı tema arasından seçim yapın. Klasik oyun oynamaya asla geri dönemezsiniz!

Keyifli Yeni Özellikler
Bir değişiklik mi arıyorsunuz? Düzensiz modda oynamayı deneyin! Aynı kurallar ama her sayı bloğu eğlenceli ve renkli şekillerdedir.

Bu yeterli değilse, becerilerinizi tüm yeni Günlük Zorluklarda test edin. Günde üç (3) benzersiz bulmaca para toplamanıza ve Klasik, Düzensiz ve şimdi Buz Kırıcı oyun modunda rozetler kazanmanıza izin verir. Doğru numaraları veya takılar yerleştirirken buzu kıran şok dalgalarını gönderin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu