Sıradaki içerik:

HTC U20 5G Ve Desire 20 Pro Duyuruldu: İşte Detaylar!

e
sv

Microsoft Launcher Beta Önizlemesini Kullanıcılarına Sundu!

avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Microsoft yılın başından beri tamamen yeni bir kod tabanıyla Microsoft Launcher’ın yeni bir sürümünde halka açık bir şekilde çalışıyor.

Microsoft Launcher’ın bu sürümü, Karanlık Mod, Manzara Modu ve sayısız performans iyileştirmesi (hız, yükleme, düşük bellek, kullanım, pil, optimizasyon ve akıcı animasyon) gibi yeni özellikleri mümkün kılmak için yeni bir kod tabanında yeniden oluşturulmuştur. Ayrıca, bu sürüm yalnızca ana uygulamadaki standart özelliklerin bir alt kümesini içerir. En güvenilir ve eksiksiz deneyim için Google Play’de birincil “Microsoft Launcher” uygulamamızı aramak ve indirmek isteyebilirsiniz.

Son birkaç ay içinde Microsoft, yeni sürüm ile eski uygulama arasındaki özellik boşluğunu kapatmak için çalışıyor ve şu anda eski özelliklerin çoğuyla Microsoft bir sonraki adımı atıyor.

DrWindows, Microsoft’un Microsoft Launcher Önizleme uygulamasını Microsoft Launcher beta kullanıcılarına sunmaya başladığını bildirdi.

Yeni uygulama hala arka plan bulanıklığı gibi bazı eski özellikleri eksik, ancak genellikle iyi karşılandı ve bir manzara ana ekranı ve çift ekranlı telefonlar için destek gibi yeni özellikleri içeriyor.

Güncellenmiş Microsoft Launcher Önizleme uygulamasını buradan Play Store’dan indirebilirsiniz .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.