Sıradaki içerik:

Microsoft, 32 Bit Windows 10’u Aşamalı Olarak Kaldırıyor

e
sv

Microsoft Flight Simulator Alpha 3 Yayınlandı

135 okunma
avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft Flight Simulator için Alpha sürümlerine biraz odaklandıktan sonra , geçen hafta Insider’lara halka açık bir Geri Bildirim Anlık Görüntüsü ile birlikte bir geliştirme yol haritası güncellemesi getirdi .

Bugün geliştirme ekibi, “Alpha 3” olarak adlandırılan Alpha derlemesinin 1.3.9.0’ın piyasaya sürüldüğünü açıkladı . Alfa katılım seçeneklerini geliştirmek için başka davetler de gönderiliyor.

En son sürüm Boeing 747-8i biçiminde yeni içerikler getiriyor. Önümüzdeki haftalarda ele alınacak olan uçakla ilgili çok az bilgi sorunu var. Bunlar arasında uçuş yönetimi ve rehberlik sistemleri, ekranlar, grafikler ve diğer sistemlerdeki bazı küçük farklılıklar bulunmaktadır.

Zaten bir süredir oyunda olan uçaklardaki iyileştirmelerle ilgili olarak, A320, TBM 930, G58, DA62, DR400, C152, C172 G1000 ve Xcub’da çeşitli iyileştirmeler yapıldı. Bunun yanı sıra, havadaki değişikliklerin nasıl yansıtılacağı da dahil olmak üzere tüm uçaklar için genel güncellemeler yapıldı. Hata düzeltmeleri, havalimanına özgü iyileştirmeler ve bilinen sorunlar da dahil olmak üzere diğer değişiklikler tam sürüm notlarını inceleyerek ayrıntılı olarak okunabilir.

Ancak bu hafta için hepsi bu değil. Uzun zamandır beklenen SDK haber güncelleştirme ayrıca son olarak, Microsoft bu SDK erişimi olan 400’den fazla geliştiricileri ile 200’den fazla firma ile temas, şu anda belirtilerek kullanılabilir hale getirilmiştir. Geliştirici modunun, üçüncü taraf geliştiricilerin geri bildirimlerine dayanılarak iyileştirildiği belirtilirken, diğer değişiklikler aşağıdaki gibi kaydedildi:

Havaalanları tarafında, hem sim’de özelleştirilebileceklerin kapsamını genişletiyoruz (örneğin, arazide özel hava görüntülerini harmanlama imkanı eklemek, havaalanı başına özel boyalı çizgiler oluşturmak) hem de mevcut varlıkların adaptasyonunu basitleştirmek için çalışıyoruz. yeni simülatör (ör. ağları yansıtmak için destek eklemek).

Uçak tarafında, WebAssembly ve glTF’ye geçişi kolaylaştırmak için 3. taraf geliştiricilerle yakın çalışıyoruz. Tıpkı havalimanlarında olduğu gibi, hem özelleştirilebilenlerin olanaklarını genişletiyoruz hem de mevcut varlıkların yeni simülatöre taşınmasını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Performansa odaklanan şartname önerilerini uygulayarak WebAssembly desteğimizi de geliştiriyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.