Microsoft Executive, Surface Duo İle Çekilmiş İlk Fotoğrafı Yayınladı

2 dk


Microsoft Surface Duo ilk Microsoft’un Surface etkinliğinde geçen yıl açıklanan ve bir akıllı telefon sahip olduğu çift menteşeli ekran form faktörü ile yapmak mümkün ne olması gerektiği Microsoft’un vizyonu olduğu edinildi.

Bugün, Microsoft’un Ürün Şefi Panos Panay, Surface Duo ile çekilen ilk görüntüyü Instagram’a gönderdi. Surface Duo’nun ürün videosunu hatırlarsanız, dış tarafında kamera yoktur, bu nedenle dahili / selfie kamerayla çekilmiş bir görüntüye baktığımıza inanıyoruz.

Panay, fotoğrafın evden çalışan oğlu Kostas tarafından çekildiğini söyledi. Elbette, Instagram, görüntüye önemli miktarda sıkıştırma uyguladı ve muhtemelen aydınlatma, iç mekanlarda nasıl çekildiğini görmek büyük değildi.

https://www.instagram.com/p/B-sUogRgtsY/?utm_source=ig_embed

Koşullar göz önüne alındığında görüntü kalitesiyle ilgili çok şey okumak zor. Fotoğraf kesinlikle iyi renkler ve dinamik aralık ile kötü görünmüyor, ancak daha temsili örnekler aldığımızda nihai yargıyı saklayacağız. Değeri ne olursa olsun, Microsoft bir “ dünya standartlarında kamera ” sözü verdi .

Microsoft, Surface Duo’yu tatil alışveriş sezonu 2020’nin başında başlatmayı planlıyor. Bu , Şubat ayından itibaren Microsoft’un cihazı planlananın ötesine, ancak 2019 donanımıyla pazara sunabileceğini gösteren bir raporu onaylamıyor.

Sufrace Duo, iki adet 5,6 inç ekrana ve Yüzey Kalemi desteğine sahip çift ekranlı bir cihazdır. Cihaz Android’in Microsoft skinli bir sürümünü çalıştıracak, ancak donanımının çoğu henüz onaylanmadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

78
9 Paylaşım, 78 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir