Sıradaki içerik:

Mafia Remake, Mafia II ve Mafia III Kesin Sürümleri Çıktı!

e
sv

Microsoft, Build 2020’de Bir Dizi Yeni Ekip özelliğini Duyurdu!

236 okunma

Microsoft’un Build 2020 geliştirici konferansı bugün başlıyor ve yolda Teams işbirliği hizmeti için birçok yeni özellik var . İlk olarak, şimdi önizlemede olan yeni bir Visual Studio ve Visual Studio Code Teams uzantısı var. Uygulamanızı oluşturabilir, şirketinizin kataloğunda yayınlayabilir veya Teams mağazasında yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca yeni Power Platform entegrasyonları da var. Birincisi, düşük maliyetli botunuzu Power Virtual Agent’lardan ekleyebilirsiniz ve hatta bunları Teams uygulama mağazasına ekleyebilirsiniz. Tek oturum açmayı da desteklerler, bu nedenle bunları kullanırken tekrar oturum açmanız gerekmez. Keşfedilebilirlik temasına ek olarak, Power Apps entegrasyonu, Power App’i otomatik olarak Teams uygulama mağazasına itecek basit bir “Ekiplere Ekle” düğmesi olan büyük bir özellik kazanıyor.

Microsoft ayrıca Power BI raporlarını yeni bir “Ekiplerle Paylaş” düğmesiyle Teams ile paylaşmayı kolaylaştırıyor ve Power Automate farklı iş akışları oluşturmak için Shift’ten bilgi alabilir. Gördüğünüz gibi, burada büyük bir Power Platform odağı var.

Ardından, Rezervasyonlar uygulaması Ekipler ile entegrasyona başlıyor. Bu Mart ayında açıklandı, ancak şimdi genel olarak erişilebilir. Adından da anlaşılacağı gibi, Rezervasyonlar program randevularını, toplantıları vb. Yönetmek içindir.

Yine bir başka yeni Ekip özelliği, yeni bir ekip için özelleştirilebilir şablonlardır. Kriz müdahalesi, hastane koğuşu, banka şubesi ve daha fazlası gibi seçenekler olacağından, ekiplerinizi sıfırdan başlatmanız gerekmiyor. Bunların tümü önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.

Son olarak, Teams Skype TX ile birlikte çalışabilirlik ve NDI desteği alıyor. Bu, konferanslar, basın brifingleri ve daha fazlası gibi daha büyük ölçekli prodüksiyonlar oluşturmanıza izin vermelidir. Bu özellik Haziran ayında geliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.