Sıradaki içerik:

iPhone 12 CAD Şemaları Sızdırıldı

e
sv

Mi Mix 4, 120HZ Kavisli Ekranla Çıkabilir

240 okunma

Xiaomi gelecekteki sürümleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bugün, Çin teknoloji devinin iki yeni ileri teknoloji telefon üzerinde çalıştığını belirten yeni bir sızıntı ortaya çıktı. 

Mesajda, her iki cihazın da kavisli bir ekrana ve 120Hz’lik yüksek bir yenileme hızına sahip olduğu belirtildi. İpuçları, aralarında Xiaomi Mi MIX 4 olacağını gösteriyor.

Xiaomi olası Mi MIX 4 üzerinde çalışıyor

Haberler ilk olarak Dijital Sohbet İstasyonu sızıntısıyla, Weibo sosyal ağındaki resmi hesabı aracılığıyla ortaya çıktı. Sızıntı kaynağını paylaşan mesaja göre, Xiaomi şu anda iki yeni amiral gemisi sınıfı telefon üzerinde çalışıyor. 

Bunlar, efsanevi karakterlere dayanan isimler olan Apollo ve Verthandi’nin kod adlarına sahip. Söz konusu cihazların, kenarları belirgin şekilde kavisli olacak bir ekranda 120Hz’lik yüksek bir yenileme hızına sahip olması beklenmekte.

Raporlar, sızıntının bahsettiği cihazların gelecekteki Xiaomi Mi MIX 4 hattının bir parçası olduğunu gösteriyor. Ayrıca bunlardan sadece birinin gelecekteki bir Mi MIX 4 olma olasılığı da var.

Şimdiye kadar, şirket bu cihaz hattı için henüz resmi olarak herhangi bir açıklama yapmadı. Özellikle, Xiaomi CEO’su Lei Jun, Mi 10 Youth Edition lansman konferansı sırasında şirketin yeni bir üst düzey akıllı telefon üzerinde çalıştığını ima etti.

Son zamanlarda, ön kamera ekranın altında görünmez bir şekilde gizlenmiş bir telefonu tanımlayan şirketten bir patent sızdırıldı. MIX serisinin, üreticinin sıra dışı tasarımı ile en yenilikçi olduğu göz önüne alındığında, gelecekteki Mi MIX 4, bu teknolojinin galası için ideal aday olması muhtemel görünüyor.

Yukarıdakilere ek olarak, son zamanlarda Weibo’da Mi MIX hattına adanmış yeni bir resmi hesap oluşturuldu. Bu, firmanın kendisiyle ilgili yakın planları olduğunu gösteren açık bir göstergesi olarak görünüyor.

MIX Alpha serinin en yenisi oldu

MIX serisindeki en son lansman etkileyici Xiaomi Mi MIX Alpha idi. Konsept telefon, benzersiz tasarımı ve teknolojisi ile herkesi şaşırttı. Ancak konsept telefon olarak kitlesel pazara sunulmasının garantisi yok.

Yine de, çeşitli raporlar Xiaomi’nin Qualcomm Snapdragon 865 yongaseti ile çalışan benzer bir telefon başlatacağını öne sürdü. Bu raporlar gelecekteki Xiaomi Mi MIX 4’ü işaret ediyor olabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.