Kripto Para

Metacade’in Metagrantları Çevrimiçi Oyunlarda Öne Çıkıyor (Sponsorlu)

Metacade üzere orijinal projelerin GameFi bölümünü ileriye taşımasıyla, blok zinciri oyunlarının bugün dünyanın en süratli büyüyen inovasyonlarından biri olması hiç de şaşırtan değil. Axie Infinity ve The Sandbox üzere projelerin 2020 ve 2021 yılları ortasında 200 kattan fazla büyümesinin akabinde, birçok yatırımcı kesimi bir sonraki düzeye taşımak için Metacade üzere projelere sıcak bakıyor.

‘in, kripto presale’ı sırasında ivme kazanmaya başlamasının akabinde önümüzdeki yıllarda 350 kat getiri sağlayacağı iddia ediliyor. Oyun geliştirme çalışmaları son derece umut verici görünen Metacade’in çevrimiçi oyunculara sunacağı her şeyin bir dökümünü burada bulabilirsiniz.

Metacade Potansiyelli bir Fırsat Olabilir

MCADE presale’ının birinci iki tipinde tükenmesinin akabinde Metacade artık uzun vadeli büyük çıkarlar için hazırlanıyor. Proje halihâzırda kıymetli bir takipçi kitlesine sahip ve bilhassa blok zincirinde bulunabilecek oyun sayısını artırma potansiyeli nedeniyle Metagrants programına ait yeni oyun geliştirme konusundaki heyecan artıyor.

Metacade, her yeni oyunun oyuncular için entegre finansal ödüllere sahip olduğu çok çeşitli çevrimiçi oyunlara mesken sahipliği yapacak. Oyun geliştirmenin kapsamını ve ölçeğini daima olarak genişleten GameFi sayesinde Metacade, çevrimiçi “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyunlarından oluşan eser yelpazesiyle inovasyon alanında bir dünya başkanı haline gelebilir.

MCADE presale’i token başına yalnızca 0,008 dolardan başladı. Bu bedel presale sonunda 0,02 dolara kadar yükselecek. Presale açılış çeşitlerinin süratle tükenmesiyle birlikte, projenin önümüzdeki yıllarda kusursuz getiriler sağlaması bekleniyor. Proje, GameFi’nin bir sonraki 100 kat getiri sağlayan mücevheri olabilir ve Axie Infinity ve The Sandbox üzere bölümdeki en büyük isimlere rakip haline gelebilir.

MCADE 2025 yılında 5 dolara ulaşabilir mi?

Metacade en büyük çevrimiçi oyun salonu olmaya hazırlanıyor. Oyun geliştirme çalışmaları 2023 yılında tamamlanacak ve metaverse oyun salonu büyük bir oyuncu topluluğuna kapılarını açacak. Bu noktada, kesimdeki büyüme ve Metacade hakkındaki söylentiler göz önüne alındığında, MCADE token’ının 1 dolar düzeyine ulaşması bekleniyor. Bu, presale sonundan itibaren 50 kat fiyat artışı demek.

2023 ve 2025 yılları ortasında MCADE’in daha da yükselmesi bekleniyor. Bunun nedeni, Bitcoin’in bir sonraki boğa piyasası öncesinde ivme kazanmasıyla kripto piyasalarının geri kalanının kıymetli yararlar görmesinin beklenmesidir. Bu periyotta MCADE’in pahasında patlama yaşanabilir ve 2025 yılına kadar 7 dolar görülebilir. Bu da onu çevrimiçi oyun alanında 100 kat getiri sağlayan bir sonraki yatırım araçlarından biri haline getirebilir.

Metacade Nedir?

, oyuncular tarafından oyuncular için oluşturulmuş, topluluk odaklı bir GameFi platformudur ve blockchain kullanıcılarına geniş bir “kazanmak için oyna” (P2E) oyun kümesi sunmayı amaçlamaktadır. Metaverse oyun salonundaki her oyun P2E mekanikleri içerir ve bu oyun salonu ayrıyeten kripto mükafatları kazanmak için karşı karşıya gelmek isteyen kullanıcılara rekabetçi oyunlar da sunacaktır.

Metacade’in Metagrants programı, bir sonraki çevrimiçi oyun dalgasını oluştururken oyun geliştiricilerine erken basamak finansman sağlayacak. Metacade, blok zinciri üzerinde geliştirilen yeni oyunları finanse ederek, akımdaki genel inovasyon düzeyini arttıracak ve oyuncuların keyif alabileceği daha fazla sayıda oyunun ortaya çıkmasına yardımcı olacak.

Metaverse oyun salonu, Web3 kullanıcılarının GameFi bölümüyle ilgili en son bilgilere erişebilecekleri hareketli bir toplumsal merkeze de mesken sahipliği yapacak. Oyun geliştirme sürecinin bu kısmı, kullanıcılar için mevcut olan genel kar potansiyeli genişletilecek ve oyunculara çevrimiçi oyunları oynamanın ötesine geçen büyük avantajlar sağlayacaktır.

MCADE Nasıl Çalışıyor?

Metacade’deki oyunlar, çevrimiçi tüm oyunlarda sınırsız düzeylerden oluşur. Oyuncular tek başlarına oynadıkları oyunlarda düzeylere ulaşabilir, zorlukları tamamlayabilir ve marifetleri için kripto geliri kazanabilirler. Ya da oyuncular, Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış) özelliği sayesinde büyük mükafatlar kazanma talihi için MCADE tokenları ile ödenen fiyatlı giriş turnuvalarına katılabilirler.

Topluluk merkezi, oyuncuları katkıları için ödüllendirecek Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) özelliğini sunacak. Bu katkılar, oyun incelemelerini, alfa paylaşımını yahut topluluğun öteki üyeleriyle etkileşimi içerebilir. İçerik oluşturucular, ekosisteme sağladıkları katkı karşılığında Metacade topluluk merkezinde yarar elde edebilirler.

Proje ayrıyeten Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) mekaniği aracılığıyla Web3 kullanıcıları için yeni işler de yaratacak. Bu durum, kripto meraklılarını, 2024’ten itibaren Metacade’in ortak projelerinde tam vakitli durumlar da dâhil olmak üzere Web3 dünyasındaki fiyatlı iş fırsatlarına yönlendirecek. Bunun yanı sıra, kullanıcılar yarı vakitli iş, freelance durumlar ve yeni oyunları resmî olarak piyasaya sürülmeden evvel çevrimiçi olarak test etmek üzere özel fırsatlar da elde edebilecekler.

Metacade Oyunun Kurallarını Değiştiriyor

Metacade, çevrimiçi oyun salonlarındaki en geniş oyun yelpazesiyle oyuncular için yarar potansiyelini bir ortaya getirerek tipinin en büyük GameFi projesi haline gelecek. Oyun geliştirme, blockchain oyuncuları için genel yarar potansiyelini genişletecek ve topluluk merkezi aracılığıyla pek çok kullanışlı hizmet sunacak.

Metacade, çevrimiçi oyun sanayisinde bir başkan olmaya hazırlanıyor. Proje yalnızca kapsamlı bir GameFi tecrübesi sunmakla kalmıyor, tıpkı vakitte bir sonraki inovasyon dalgasını finanse ediyor ve topluluğuna tam vakitli iş fırsatları sağlıyor. Bu süreçte Metacade, blockchain oyun gelişimini ve GameFi sanayisinin geleceğini desteklemeyi amaçlıyor.

MCADE Satın Almaya Paha mi?

MCADE token presale’ı, yılın en güzel yatırım fırsatlarından biri olabilir. Çok güçlü uzun vadeli potansiyeli ve mevcut düşük fiyatıyla yatırımcılar şimdiden bu fırsata dâhil olmak için harekete geçti.

Metacade şu anda presale’ının 5. kademesinde. Token sırf 14 hafta içinde 8,3m dolar topladı. Uzmanlar rastgele bir yatırım portföyü için kusursuz bir seçenek olan bu tokenın fiyatının önümüzdeki yıllarda süratle artacağını öngörüyor. MCADE’in fiyatı her presale cinsinde yükseleceğinden projeye dâhil olmak için tez etmekte yarar var.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/metacadein-metagrantlari-cevrimici-oyunlarda-one-cikiyor-sponsorlu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu