Kripto Para

Metacade ve Litecoin: Uzun Vadeli Kestirimler (Sponsorlu)

2022’de düşüşe geçen kripto piyasalarında yaşanan ezalar 2023’te de devam ederken, yatırımcılar 2023’te ve daha uzun vadede yarar elde etmek için yatırım yapılabilecek en uygun kripto parayı bulmak hedefiyle piyasanın altını üstüne getiriyor.

Metacade’in yesyeni oyun platformu, presale aktifliği sırasında muazzam bir ivme kazandı ve kendisini en parlak kripto potansiyellerinden biri olarak konumlandırıyor. Bu ortada, Litecoin üzere daha esaslı coinlere yönelik varsayımlar, gelecek on yıl için ufukta mütevazı bir büyüme olacağını gösteriyor. İşte iki kripto para ünitesinin fiyat kestirimlerinin karşılaştırması.

Metacade Nedir?

, gelişen kripto kesiminde öne çıkmak için yarışan GameFi platformları ortasında yesyeni bir isim olacak ve bölümün ilerlemesinde öncü bir rol oynayacak üzere görünüyor. Ethereum blok zincirinde barındırılan sanal bir oyun salonunda metaverse’in en geniş “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyun yelpazesini oluşturuyor.

Amaç, Metacade’in oyun meraklıları ve kripto hayranları için bilgi paylaşımı ve destekleyici bir GameFi topluluğu oluşturmanın yanı sıra platformun rakipsiz P2E mekaniklerinden yararlanmak için başvurulacak adres haline gelmesidir.

Metacade, gelişen bir topluluk oluşturmak için üyelerine kripto teşvikleri sunarak GameFi alanında bir pazar önderi olma misyonunu üstleniyor. Bir kullanıcı, oyun incelemeleri ve ipuçları paylaşmaktan canlı bir sohbete katılmaya kadar platformda paylaştığı her içerikte, platform mükafatları aracılığıyla pasif gelir elde edebilir.

Bu Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) stratejisi, Metacade’in kullanıcıları platforma çekmek için tasarladığı çoklu çıkar düzeneğinin yalnızca bir ayağını oluşturuyor. Bunun yanı sıra, kullanıcıların ödül çekilişlerine ve turnuvalara katılmak için lokal MCADE tokenını yatırdığı Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış) programı ve üyelerine Web3 iş fırsatları sunan Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programı 2024 yılının birinci çeyreğinde başlatılacak.

Metacade’in vaadi, kendisini P2E oyun alanında bir öncü olarak pozisyonlandırmaya çalıştığı için başka GameFi oyunlarının erişiminin çok ötesine uzanıyor. Bu yaklaşımın kritik taraflarından biri, geliştiricilere Web3 oyun geliştirmeyi heyecan verici yeni sulara taşıyan özel yeni başlıklar yaratmaları için fon sağlayan yenilikçi Metagrants programıdır.

En değerlisi, Metacade topluluğuna tüm Metagrant müracaatlarında tam oy hakkı sunulacak ve bu da onlara hangi oyunların yapılacağı konusunda özerklik sağlayacaktır. Bu sayede, topluluğun süreç boyunca tam iştirakini sağlayacak ve oyunculara istedikleri oyunları sunacak.

Platformdaki oyunlar üzerinde bu oylama hakkının sağlanması, Metacade’in 2024 yılının 4. çeyreğinde tam teşekküllü bir DAO’ya geçişinin bir kesimini oluşturmaktadır. Bu tarihten itibaren üyeler, platformun idaresi ve gelecekteki tarafı üzerinde tam oy hakkına sahip olacak.

2023 – 2030 Metacade fiyat tahmini

Uzmanlar, GameFi sanayisinin önümüzdeki yıllarda muazzam bir ivme kazanacağını, klasik oyunlardan 10 kat daha süratli büyüyeceğini ve 2023 ile 2027 yılları ortasında yılda %70 artış kaydedeceğini kestirim ediyor. Metacade’in inanılmaz ve heyecan verici yol haritası, onu bu ihtilalin öncüsü pozisyonuna getirecek üzere görünüyor ve projedeki yükseliş yatırımcılarına potansiyel olarak büyük mükafatlar sunuyor.

Metacade’in GameFi kesiminde bir marka haline gelmesi mümkün. Fiyat kestirimleri, MCADE’in 2023’ün sonunda 0,30 dolara ulaşabileceği ve 2027’ye kadar yaklaşık 1,20 dolara çıkabileceği tarafındadır. 2030’un sonu için yapılan kestirimler, P2E oyunlarının olgunluğa ulaşmasıyla MCADE tokenlerinin her birinin 2,50 dolar pahasında olabileceğini ve muhtemelen artık satın alan yatırımcılara kıymetli ölçüde kâr hissesi getireceğini gösteriyor.

Litecoin nedir?

Litecoin’in kıssası, yepyeni Bitcoin patlamasının potansiyelini gördükten sonra eski bir Google çalışanı olan Charlie Lee tarafından yaratıldığı 2011 yılına dayanıyor. Bitcoin’in yepyeni kodlamasını temel alan Litecoin’in proje takımı, temel kodu günlük olarak daha kullanılabilir hale getirmek için değiştirdi. Sonuç olarak Litecoin, Bitcoin yahut Ethereum’dan daha süratli ve daha ucuz süreçler sundu.

Ayrıca Litecoin’in madenciliği Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha ucuzdu. Vakitle, birçok blok zinciri madencisinin favorisi haline gelen ucuz, erişilebilir bir madencilik parası haline geldi. Küçük işletmeler ve şahıslar, süreçlerin süratli ve kolay bir formda gerçekleşmesini sağlayan uygun fiyatlı, süratli ve ölçeklenebilir tahlilleri sayesinde Litecoin’e akın etti.

2023 – 2030 Litecoin fiyat tahmini

Litecoin’in mahallî LTC tokenı, 2022’nin şiddetli piyasa şartlarına karşı direnç gösteremedi ve büyük paha kayıpları yaşadı. Bununla birlikte, 2023’ün ilerleyen periyotlarında görülmesi beklenen piyasa şartlarının hafiflemesiyle birlikte, Litecoin fiyat varsayımları daha yeterli vakitlerin çok yakın olduğunu gösteriyor.

Şu anda 89,68 dolardan süreç gören ve 412,96 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek bedelinden (ATH) epeyce düşük olan LTC’nin fiyat iddiaları, 2023 sonunda LTC’nin 123 dolara ve 2025 sonunda 267 dolara ulaşabileceği tarafında. Bunlar bugüne kıyasla mütevazı kazanımları temsil ediyor lakin yeniden de ATH’sinin hayli gerisinde.

Bununla birlikte, uzun vadeli iddialar daha umut verici görünüyor. Analistler LTC’nin ATH’sini geçeceğini ve 2030’un sonunda yaklaşık 20 kat artışla 1,815 dolara ulaşacağını varsayım ediyor, lakin tekrar de MCADE’in sunduğu karların epey altında.

Metacade is the best crypto to invest in for returns this decade

Metacade kısa mühlet evvel MCADE token presale aktifliğini 0,008 dolardan başlattı ve süratle muazzam bir ivme kazandı. Birinci on haftasında 5 milyon dolarlık devasa bir fon toplayan token, hiçbir yavaşlama belirtisi göstermedi. Presale hızlanmaya devam ederken projedeki mevcut finansman 8,3m dolara ulaştı.

Presale sonunda $0,0155 olan mevcut fiyatın en son olarak 0,02 dolar düzeyine yükselmesi ve merkezî ve merkezî olmayan borsalarda listelendiğinde MCADE’e olan talebin artması beklendiğinden, 2030’un sonuna kadar mümkün getirileri en üst seviyeye çıkarmak için bugün yatırım yapılacak en güzel kripto paralardan biri üzere görünüyor.

Litecoin’i (LTC) eToro üzerinden buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/metacade-ve-litecoin-uzun-vadeli-tahminler/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu