Gündem

Melih Gökçek, Mansur Yavaş’ı Tehdit Etti: ‘Sana Uyku Haram’

ABB Meclisi’nde 2021 yılına ilişkin faaliyet raporunun sunumu sırasında Gökçek periyoduna ait tenkitlerde bulunan Mansur Yavaş, ‘İki kitap dolusu Ankara halkından kimleri güçlü ettiğinin hikayesi var’ demişti. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Melih Gökçek, Yavaş’ı gaye alarak ‘Önümüzdeki haftadan itibaren uyku sana haram olacak’ dedi.

melih gokcek mansur yavasi tehdit etti sana uyku haram 0 8Kyg3geh

Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, dün ABB Meclisi’nde 2021 yılına ilişkin faaliyet raporunu sundu. 

Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaparken misyondan alınan Melih Gökçek’in periyoduna ilişkin bilgiler verirken, ‘Proje dendiği vakit, eski periyoda ilişkin 25 yıl ile 3 yılı kıyaslıyorsunuz, 25 yıllık belediyecilik gerisinden Ankara halkına çıkıp sorduğunuz vakit Gökçek periyodunun yapıtlarından aklınızda ne kaldı deseniz, bir numaralı AnkaPark, ikincisi de bu arkadaşlar… Parsel parsel… İki kitap dolusu Ankara halkından kimleri varlıklı ettiğinin hikayesi var. Bunlar mahkemeye de ispat hakkı sunulacak diye verilemiyor. Hepinize iyi akşamlar diliyorum, final budur’ ifadelerini kullanmıştı.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Melih Gökçek, toplumsal medya hesabından Yavaş’ı maksat alarak tehdit etti.

Gökçek, ‘Bu kitapları senin organize ettiğini biliyordum… Dün Meclis’te bu hareketinle bunu tescil ettin… Sana bu söylediklerini yedirmeyen Melih Gökçek namerttir… İnşaallah önümüzdeki haftadan itibaren uyku sana haram olacak. Neler anlatacağım neler…’ dedi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/melih-gokcek-mansur-yavas-i-tehdit-etti-sana-uyku-haram-1061883

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu