Meizu Watchme for Watch’u Piyasaya Sürdü!

3 dk


Çinli üretici Meizu geçtiğimiz günlerde 2020 yılının ikinci çeyreğinde “Watchme for Flyme” yi piyasaya süreceğini açıkladı. Teknik olarak, bu duyuru şirketin akıllı saatler için bir sistem yayınlayacağı anlamına geliyor. 

Bununla birlikte, Meizu’nun çok fazla akıllı saati olmadığı düşünüldüğünde, yeni bir Meizu akıllı saatinin geleceğini de öne sürüyor. 2016 yılında piyasaya sürülen Meizu MIX akıllı saatinden bu yana şirket akıllı saatlere odaklanmadı.

Aslında, son zamanlarda Meizu tarafından yayınlanan sekizinci yıldönümü kutlama posterinde bir akıllı saat ortaya çıktı. Son Meizu MIX’in aksine, bu akıllı saat kare bir ekran kullanıyor. Bu, Meizu’nun uzun yıllar ilk akıllı saat ürünü olacak. Meizu’nun en son Flyme sistemi şimdi  Flyme 8.1 deneme sürümünde. 

Şu an itibariyle, toplam kullanıcı sayısı 100 milyonu aşıyor. Meizu dün Android 10 tabanlı Flyme’nin dahili test için hemen işe alınacağını ve ilk dahili test versiyonunun resmi olarak 21 Temmuz’da başlatılacağını duyurdu.

Diğer raporlarda, Meizu geçtiğimiz günlerde Meizu 17 serisinin artık “Peace Elite” için 90 fps’yi desteklediğini açıkladı. Bu habere ek olarak Meizu, yılın geri kalanında yeni bir cep telefonu yayınlamayacağını da söyledi. Ayrıca, şirket bu cihazların fiyatının makul bir fiyat etiketi ile geldiğine inanıyor. Bu, gelecekte bir fiyat indirimi etkinleştirmenin bir nedeni olmadığı anlamına gelir.

2016 Meizu MIX akıllı saat ne sunuyor?

Meizu’nun hafif ve akıllı kuvars akıllı saati, kasası, kadranı, elleri izle ve kayışı için 316L çelik kullanıyor. Korozyona, yüksek sıcaklıklara ve aşınmaya karşı dayanıklıdır ve pürüzsüz zarafeti sert malzemeleri ve yumuşak tasarımı birleştirir. Çizilmez ve darbeye dayanıklıdır ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir.

Meizu akıllı saat, uzun tarihi ve zarif işçiliği ile bilinen İsviçre hareketini kullanıyor. Saat, akıllı saat işlevselliğini ve uzun pil ömrünü geleneksel hareket ve hassas zamanla birleştirir.

Bu hafif akıllı akıllı saat bileğinize rahatça oturur. Bir çağrı, kısa mesaj veya mesaj (QQ, WeChat, Dingding veya Sina Weibo) olduğunda titreşir ve yanıp söner, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Saat, program bildirimleriyle de ayarlanabilir.

Yüksek hassasiyetli sensörü, egzersiz sırasında adımlarınızı ve kalori tüketiminizi izleyebilir ve günlük etkinlikleri kaydedebilir ve görüntüleyebilir. Küçük kadrana geçildiğinde, neyin görüntüleneceğini seçebilirsiniz, örn. İkinci el ile haftanın egzersizi. Modlar arasında geçiş yapmak da çok kolaydır. 

Bu akıllı saat, 240 güne kadar dayanabilen bir pil ile çalışır, bu nedenle günlük şarj işlemi geçmişte kalır. 30m’ye kadar su geçirmez – ancak saunada alamazsınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

44
6 Paylaşım, 44 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir