Sıradaki içerik:

Microsoft, Coca-Cola ile 5 Yıllık Bulut Teknolojisi ve İş Yazılımı Anlaşması Yaptı

e
sv

Meizu 17 Pro:Render Görseller Sızdırıldı!

262 okunma

Meizu 17 serisi bir süredir donanım özellikleri ve çıkış tarihiyle gündemdeydi. 8 Mayıs’ta resmileşmesi beklenilen yeni seri ile ilgili çoğu şey netleşti. Geçtiğimiz zamanlarda, Meizu 17’nin resmi görselleri sızdırılmasının sonrasında bugün de resmi Meizu 17 Pro görselleri sızdırıldı!

Resmi Meizu 17 Pro görselleri sızdırıldı!

Bu senenin dizayn çizgileriyle bağdaşmayan enteresan dizaynlı yeni Meizu 17 serisi ile ilgili sızıntılar artıyor. Geçtiğimiz zamanlarda Meizu 17’nin dizaynı ve donanım özellikleri nerdeyse netleşmişti. Bugün ise Meizu 17 Pro ile ilgili yeni detaylar meydana çıktı.

Meizu 17 serisi, şirketin resmi online mağazası ve JD.com, Tmall ve Suning gibi başka Çinli perakendeci siteler vasıtasıyla da 8 Mayıs‘tan evvelce rezervasyonlara hazırlandı. Resmi render’lar rezervasyonlar sayfasında yer aldı. Çinli bir tipster doğrulusunda meydana çıkan iddialara göre seramik yapıya sahip olacak Meizu 17 Pro’nun render görselleri de yayınlandı.

Kamera kurulumu ve tasarımıyla Meizu 17’den ayrışmayan Pro modelinin çıkan render görüntülerine göre beyaz, gri ve yeşil gibi üç renk ile satışa çıkacağı düşünülüyor. Telefonun ön doğrultusunda ekrandan parmak izi okuyucusu birleşik edilmiş 90Hz delikli bir ekran bulunuyor. 6.5 inçlik OLED panel ile donatılan cihazın şimdilik çözünürlük detayları bilinmiyor.

Meizu 17’de bulunduğu gibi 17 Pro’da da arka doğrultuda yatay bir kamera bulunuyor. Ortada 64 Megapiksel Sony IMX686 ana lens barındırılırken, telefoto duyarga, ultra geniş lens, makro duyarga ve LED halka flaş yan yana yerleştirilmiş.

Meizu, Meizu 17’nin beyaz renkli bir cepheye sahip tek 5G amiral gemisi telefon bulunduğunu iddia etmişti. Ancak, resimlere göre Meizu 17’nin önünde kara renkli çerçevelere sahip bulunduğunu gösteriyor. Dolayısıyla, Meizu 17 Pro’nun beyaz bir cephesi olma olsılığı de var.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.