Meizu 17 Ne Zaman Çıkıyor? Özellikleri Ne Olacak?

2 dk


Çin odaklı teknoloji yapımcısı Meizu, yeni akıllı telefonu Meizu 17’yi ne zaman tanıtacak? Özellikleri nasıl olacak?

Meizu’nun uzun süredir beklenilen yeni akıllı telefonu Meizu 17 amacıyla şirkete yakın kaynaklar, 26 Nisan tarihini işaret ediyor. Şirketin aynı vakitte ilk 5G’li telefonu olması beklenilen Meizu 17, sızıntılara göre 8/12 GB RAM seçenekleriyle istikbal ve Qualcomm’un Snapdragon 865 prosedürcüsünden güç alacak. Depolama doğrultusunda ise cihazın 128/256 GB dahili hafızası seçenekleriyle sunulması bekleniyor.

Meizu 17’nin İlk Görüntüleri

Meizu 17’nin ön yüzü ilk kez görüntülendi. Cihazda ilgi çeken nokta ise ekrana gömülü kamera oldu. Sağ üst köşede konumlandırılan kamera ile beraber telefonun tasarımı başka amiral telefonlardan çok da değişik görünmüyor. Fakat Meizu’nun telefonunda enteresan bir değişiklik ilgi çekiyor.
Kameranın olduğu halkanın çevresi bir batarya ömrü göstergesine dönüştürülmüş. Böylece şirket, ekranda yer açarken, başka yandan kameranın kapladığı kısmı çok daha akıllıca değerlendirmiş gibi görünüyor. Halka kamerayı çepeçevre sararken, derhal yanısıra da yüzdelik gösterge ile net bir şekilde batarya ömrünü öğrenebilmek olası duruma geliyor.

Sızan görüntülerin içersinde telefonun arka yüzünü gösteren bir fotoğraf bulunmadığından, arka yüzde kaç kamera konumlandırıldığı ve tasarımı henüz belirsiz. Belirttiğimiz üzere 5G desteğine de sahip olması beklenilen Meizu 17, Wi-Fi 6 teknolojisini de destekleyebilir.

Abone Olun

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

54
7 Paylaşım, 54 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

10 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir