Meizu 17 İşlemcisi Ve Özellikleri Ne Olacağı Belli Oldu!

1 dk


Meizu, 8 Mayıs tarihinde yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Meizu 17’yi tanıtacak. Bu bilgi dün Çinli yapımcı doğrulusunda adeta doğrulanmıştı. Şimdi ise şirket aygıtla alakalı yeni detayları meydana koyan bir poster yayınladı.

İki varyantta gelecek

Yeni yayınlanan Meizu 17 görselinde, akıllı telefonun Snapdragon 865 yonga seti ve UFS 3.1 standardında depolama birimi ile geleceğini gösteriyor. Sızan bulgular ise aygıtın standart ve Pro sürüm olmak üzere iki varyantta geleceği yönünde. Meizu 17’nin dün yayınlanan resmi render görüntüsünde ise akıllı telefonun dört arka kamera ve delikli ekranla geleceğini öğrenmiştik.
Her iki aygıtta da ekrana gömülü bir parmak izi sensörü sunacak. Akıllı telefonlar kısa bir vakit evvelce M081Q (Meizu 17) ve M091Q (Meizu 17 Pro) kod adları altında mecburi 3C sertifikasını geçmişti. Öte yandan aygıtın normal versiyonunun 30W, Pro versiyonunun ise 40W süratli şarj desteği sunacağı belirtiliyor. İki aygıt arasında ne gibi farklar olacağı konusu ile alakalı ise şimdilik yeterli bir bilgi sahip olunan değil.

İlk olarak Çin sektöründe pazara sürülecek olan Meizu 17’nin standart versiyonunun 564 dolarlık bir fiyatla raflara çıkması bekleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

62
8 Paylaşım, 62 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir