Oyun

Megan Fox’tan Drake’e: Azılı Birer Oyun Tutkunu Olduklarını Birinci Sefer Öğreneceğiniz 21 Ünlü

Pek çoğumuz için görüntü oyunları günün gerilimini atmanın en kestirme yollarından. Dünyaca ünlü pek çok yıldız da onları alıp farklı dünyalara ışınlayan görüntü oyunlarının sıkı birer hayranı. İşte tüm ağır gündemlerine karşın görüntü oyunları için her vakit vakit bulan oyun tutkunu ünlüler.

Kaynak: https://thebingeful.com/celebrities-t…

1. Daniel Craig

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 0 1BOyEdGs

Bilhassa James Bond rolü ile hafızalarımıza kazınmış olan ünlü isim GTA serisinin sıkı bir hayranı. Halo serisine de tutkunluğu olduğunu belirten Craig kendisini alıp götüren öykülü oyunların hayranı.

2. Megan Fox

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 1 PGCbTHRG

Oyun dünyası ile içli dışlı olan bir öbür ünlü de hoşlar hoşu Megan Fox. Mortal Kombat serisini sevdiğini belirten Fox Mortal Kombat oyunlarında çok güzel olduğunu da gururla belirtiyor.

3. Zac Efron

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 2 8tqDzBvy

Güzel oyuncu da sözün her iki manasıyla da ‘oyuncu’ olanlardan. Üstelik bu hususta 2007 yılında Halo 3’ün lansman aktifliğine mesken sahipliği yapacak kadar ateşli!

4. Mila Kunis

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 3 sPMnH3WJ

Call of Duty serisine bağımlılık derecesinde hayran olduğunu söyleyen Kunis serinin bilhassa zombi modlarının büyük bir tutkunu.

5. Michael Phelps

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 4 JGFJLTq3

Toplamda 28 madalya ile tüm vakitlerin en çok madalya kazanan olimpik sportmeni olan yüzücü Michael Phelps de ağır temposuna karşın oyunlara vakit ayıranlardan. Onun da favorisi Call of Duty serisi.

6. Michelle Rodriguez

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 5

Pek çok sinemada dişli bayan karakter rolleri ile hafızalarımıza kazınmış olan oyuncu Call of Duty ve Halo serilerine hayran.

7. Seth Rogen

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 6 rSDlAJl8

Seth Rogen ise klasik oyunların hayranı diyebiliriz. Meskeninde bir Nintendo arcade sistemi olan PlayChoice-10 bulunduran ünlü isim Contra, ExciteBike, Rush’n Attack, Double Dribble ve Mario Bros. üzere üretimleri tercih ediyor.

8. Jessica Alba

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 7 UWddzPEI

Bomberman, Zelda ve Pac-Man üzere klasiklerle büyüdüğünü belirten Alba bilhassa birinci çıktığı yıllarda Nintendo Wii sisteminin başında da günlerini harcamış.

9. Drake

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 8 7vG9J9g6

Ünlü rapçi Drake ise tercihini daha süratli bir aksiyondan kullananlardan. Fortnite ile sıkı bir bağı olan Drake birkaç defa bunu Twitch canlı yayınlarında da sergiledi.

10. Samuel L. Jackson

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 9

GTA serisinin bir öteki büyük hayranı da Samuel L. Jackson. GTA: San Andreas’ta Officer Tenpenny karakterini de seslendirmiş olan oyuncu birebir vakitte Fqallout ve Call of Duty serilerini de seviyor.

11. Snoop Dogg

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 10 BqieBiUp

Ünlü rapçi oyun dünyası ile en çok içli dışlı olan isimlerden. Twitch canlı yayınlarında pek çok farklı oyun oynayan Snoop Dogg geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Warzone’a oynanabilir bir karakter olarak eklendi ve dünyaca ülü espor tertibi FaZe Clan’a katıldı.

12. Vin Diesel

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 11

Süratli ve Öfkeli serisinde tozu dumana katan aktör Dungeons & Dragons hayranlığını asla gizlemiyor. Oyun skalasında ise MMO’lardan Call of Duty üzere klasik FPS’lere kadar pek çok farklı imal bulunuyor.

13. Kim Kardashian

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 12 GQvbmAlg

En sansasyonel ünlü isimlerden olan Kim Kardashian ise kardeşi Robert Kardashian ile birlikte Call of Duty oynamayı sevdiğini belirten bir demeci ile biliniyor. ‘Call of Duty: Black Ops II’nin çıkışını dört gözle bekliyorum.’ formunda bir de tweet atmış olan ünlü serinin sıkı bir hayranı.

14. Will Arnett

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 13 tCfsIkpl

Will Arnett da listedeki başka pek çok ünlü isim üzere gerçek bir Call of Duty hayranı. Oyun kültürü bu kadarla da sonlu olmayan oyuncu Game Chat isimli bir internet dizisini de hayata geçirdi ve başka ünlü isimlerle birlikte Xbox oynayarak kamera karşısına geçti.

15. Jodie Foster

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 14 5AlRKwsV

Oscar ödüllü oyuncu da görüntü oyunları ile içli dışlı olanlardan. Guitar Hero’dan hoşlandığını belirten hoş oyuncu hayatının bir periyodunda müzik eğitimi almış fakat yeteneği olmadığını fark edince devayı Guitar Hero’da bulmuş.

16. Rosario Dawson

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 15 6YH7d86W

Pokemon oyunlarına düşkünlüğünü lisana getirmiş olan oyuncunun oyunlarla olan bağı bu kadarla da sonlu kalmıyor. Ünlü oyun serisi Ratchet & Clank’in sinemasında yer alan isim ayrıca  Call of Duty: Black Ops III takımında da yer alıyor.

17. Christian Slater

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 16 NLNO3jsa

Çocukluğunda oyunlara tutkun olduğunu söyleyen isim oyunculuk mesleğine başladıktan sonra bu tutkusuna fazla vakit ayıramamış. Lakin işler onun için ünlü görüntü oyunu Alone in the Dark’ın sinema uyarlamasında rol aldığı esnada değişmiş. Set arkadaşlarından biri onu World of Warcraft dünyası ile tanıştırdığında eski günlerine tekrar dönmüş.

18. Kyle Cook

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 17 m1HspDPH

Matchbox 20 kümesinin başarılı üyesi buna rağmen Guitar Hero’da pek de düzgün değil! Cook buna karşın denemekten ise asla vazgeçmemiş.

19. Andy Murray

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 18 21mFjXVH

Wimbledon’da fırtınalar estiren başarılı tenisçi de boş vakitlerini görüntü oyunları ile değerlendirenlerden. O denli ki Murray’in bu tutkusu başına bela olmuş ve eski sevgilisi Kim Sears onu Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 bağımlılığı yüzünden terk etmiş!

20. Matthew Perry

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 19 UaU5WfDF

Friends dizisinin Chandler’ı Matthew Perry anlatılanlara nazaran Fallout 3’ü keşfettikten sonra tabir yerindeyse oyuna aşık oldu, hatta uçakta yanında oturan tanımadığı yolcuya bile oyunu anlattı! Hatta oyunu bağımlılık derecesinde oynaması elini incitmesine bile sebep olmuş.

21. Brie Larson

megan foxtan drakee azili birer oyun tutkunu olduklarini birinci sefer ogreneceginiz 21 unlu 20 BP1HPIev

Captain Marvel’a hayat veren hoş oyuncu pek çok defa görüntü oyunu tutkusunu açığa vuran demeçler verdi. Daha öncesinde oyun dünyasının mihenk taşlarından olan Muhteşem Mario 3D’nin en sevdiği oyun olduğunu belirtmiş olan oyuncunun yeni favorilerinden biri ise Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Kaynak: https://onedio.com/haber/megan-fox-tan-drake-e-azili-birer-oyun-tutkunu-olduklarini-ilk-kez-ogreneceginiz-21-unlu-1070481

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu